DTP Grafik

MGM Europe s.r.o.

Miesto práce
Veľký Kýr
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúsenosti a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky zdatného kolegu do nášho tímu, ktorý ovláda prácu v grafických editoroch, prípravu podkladov pre digitálnu hárkovú tlač, ofsetovú tlač a veľkoplošnú tlač.

-príprava grafiky pre tlač - DTP - letáky, kalendáre, brožúry, knihy
-postprodukcia - farebné korekcie, retuš, tvorba grafických template pre fotoprodukty
-tlač - fotografie, hárková tlač, veľkoplošná tlač, obsluha tlačových strojov
-dokončovacie práce - kompletizácia zákaziek

-stabilnú prácu vo firme s viac ako 20 r. tradíciou
-prácu s modernými technológiami
-flexibilnú pracovnú dobu
-mladý kolektív
-zaškolenie
-workshopy-školenia v oblasti fotografie, DTP a digitálnej tlače
-fixný plat + prémie

V prípade záujmu pošlite svoje CV a portfólio vašej práce. Úspešných kandidátov budeme kontaktovať a pozveme na osobný pohovor. O externú spoluprácu nemáme záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
Adobe Illustrator - Základy
Adobe InDesign - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
-práca v Adobe Photoshop, InDesign, Adobe Acrobat,
-základné znalosti fotografie
-znalosti v oblasti DTP, RIP Fiery, výhodou
-flexibilitu
-vodičský preukaz B

Fotografické služby, grafické služby, spracovanie grafických podkladov pre tlač, vydávanie kníh, tlač digitálnych fotografi, fotoknihy, fotokalendáre, potlač plastových čipových kariet.
www.blumi.sk , www.blumi.photo

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3450787  Dátum zverejnenia: 6.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac