Predavač - pokladník (m/ž); Mzda do 1400 Eur/mesačne + nástupný bonus vo výške 500 €

MGE plus s. r. o.

Miesto práce
Andreja Hlinku 34, Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ihneď / po dohode
Od 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda 1100 € v hrubom + odmena do výšky 100 € + príplatky za prácu cez víkendy v zákonom stanovenej výške + nástupný bonus vo výške 500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi, asistencia pri predaji, práca s pokladňou, rozmiestňovanie tovaru, starostlivosť o predajnú plochu, zastupovanie vedenia predajne v dobe ich neprítomnosti, administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou predajne. Dvojzmenný pracovný režim. Otváracie hodiny 06:30 - 21:00.

Stabilné zamestnanie v úspešnej obchodnej spoločnosti, možnosť pracovného rastu, príjemný kolektív, príspevok na teplú stravu nad rámec zákona. Pracovný pomer sa po uplynutí doby určitej predlžuje.

Informácie o výberovom konaní

Na osobné pohovory pozývame vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Komunikatívnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, tímová práca, praktické myslenie.

Požadovaná prax s pokladňou minimálne 3 mesiace.

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom potravín, drogérie, stavebného materiálu, domácich potrieb, farieb a lakov, a rôzneho sezónneho tovaru.
ID: 4399573  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac