Servisný technik medicínskej techniky

MG-Slovakia s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy: 8001300 € brutto na základe schopností a praktických skúseností, + prémie za kvalitu a dosiahnutý obrat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie servisných zásahov v zdravotníckych zariadeniach na území SR, podpora predajných činností, inštalácie medicínskej techniky, vzdelávanie sa v oblasti medicínskej techniky u výrobcov v zahraničí (prevažne Nemecko),

-štandardne: služobné auto, mobil, notebook,

-motivujúce platobné podmienky s pravidelnými prémiami za kvalitu a výkon

ovládanie programovania, tvorby databáz a web-stránok je výhodou;
-ochota cestovať a venovať sa poctivo práci a vzdelávaniu je dôležitá (časová flexibilita), -ANGLICKÝ JAZYK JE NUTNOSŤ !
-cestovanie po celom území SR,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, biomedicínske inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MG Slovakia je spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s predajom a servisom značkovej medicínskej techniky.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Hurbanova 3130/9
916 01 Stará Turá
ID: 3446129   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy: 8001300 € brutto na základe schopností a praktických skúseností, + prémie za kvalitu a dosiahnutý obrat