Realitný maklér - MG REAL - Nitriansky kraj (Nitra, Zlaté Moravce, Nové Zámky, Šaľa, Levice, Komárno)

MG REAL, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacVýhradne provízny systém, motivačné ohodnotenie bez horných limitov, vyplácanie hneď po zrealizovaní obchodu, priemer 2000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho tímu a pracujte pre nás ako realitný maklér.
Prečo MG REAL?
• Na trhu s nehnuteľnosťami sa pohybujeme už viac ako 10 rokov, máme za sebou stovky úspešných obchodov.
• Pracujete v lokalite, v ktorej bývate
• Môžete pracovať z domu, nevyžaduje sa dochádzanie do kancelárie
• Doprajte si možnosť nadštandardného príjmu, aj popri ďalšom zamestnaní

Čo bude Vašou náplňou práce?
• nábor nehnuteľností a spracovanie ponúk
• obhliadky nehnuteľností
• sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami
• analýza trhu s nehnuteľnosťami
• vyhľadávanie nových možností investície v obchode s nehnuteľnosťami
• práca s existujúcou databázou nehnuteľností a klientov
• pre skúsenejších možnosť vytvorenia si vlastného tímu maklérov

• Flexibilný pracovný čas, pracujete v blízkosti svojho bydliska a kedy to vyhovuje Vám, nie je potrebné sedieť v kancelárii, práca možná aj formou home office, prípadne aj popri zamestnaní
• Motivačné finančné ohodnotenie – odmeny vyplácané vždy po zrealizovaní obchodu, motivujúce maklérske a manažérske odmeny a provízie
• Bezplatné úvodné školenia sú samozrejmosťou, ďalšie školenia a interaktívne tréningy počas celej doby spolupráce
• Existujúca databáza nehnuteľností a klientov
• Komplexné softvérové zabezpečenie - k dispozícií bezplatné využívanie softvéru firmy
• Právne zabezpečenie - pomoc v právnych otázkach v podobe spolupráce s renomovanou advokátskou kanceláriou
• Marketing - pomoc prostredníctvom sofistikovanej marketingovej stratégie
• V IT oblasti vám pomôže naše vlastné IT oddelenie
• Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Podpora, stabilita a motivácia zo strany spoločnosti

Ak Vás ponuka zaujala a chceli by ste sa stať realitným maklérom v našej spoločnosti, zašlite nám svoj životopis spolu s fotkou.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, avšak iba vybraní uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

• Prax v oblasti realitného sektora výhodou (nie podmienkou) pri pozícii realitný maklér
• Skúsenosti vo finančnom sektore ( bankovníctvo, poisťovníctvo ) výhodou
• Znalosť práce s PC a internetom
• Orientácia na dosahovanie výsledkov a cieľa a schopnosť viesť a motivovať tím
• Komunikačné, organizačné a obchodné zručnosti
• Zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
• Profesionálne vystupovanie a pozitívny postoj

MG real s. r. o., bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá sa od samotného začiatku venuje sprostredkovaniu predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, ako aj samotnému obchodu s nehnuteľnosťami. Na základe našich skúseností, dosiahnutých výsledkov, ako aj prístupu ku klientovi patríme medzi vyhľadávané realitné kancelárie na slovenskom trhu s realitami. S počtom ponúkaných nehnuteľností sa naša spoločnosť radí medzi najväčšie realitné kancelárie. Sme mladý progresívne sa rozvíjajúci tím ľudí, ktorý má záujem sa rozrastať a podporovať každého ambiciózneho budúceho realitného makléra našej spoločnosti.
ID: 3910410  Dátum zverejnenia: 11.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac