Realitný maklér - obchodník s realitami MG REAL, s. r. o.

MG REAL, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho tímu a pracujte pre nás ako realitný maklér.
Doprajte si možnosť nadštandardného príjmu.
Náplň práce:
- nábor nehnuteľností a spracovanie ponúk
- sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami
- analýza trhu s nehnuteľnosťami
- vyhľadávanie nových možností investície v obchode s nehnuteľnosťami
- obhliadky nehnuteľností
- tvorba databázy klientov
- práca s existujúcou databázou nehnuteľností a klientov
- pre skúsenejších možnosť vytvorenia si vlastného tímu maklérov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 - 2500€, čisto provízny systém

• Flexibilný pracovný čas
• Motivačné finančné ohodnotenie - motivujúce maklérske a manažérske odmeny a provízie
• Školenia a interaktívne tréningy
• Existujúca databáza nehnuteľností a klientov
• Komplexné softvérové zabezpečenie - k dispozícií bezplatné využívanie softvéru firmy
• Právne zabezpečenie - pomoc v právnych otázkach v podobe
spolupráce s renomovanou advokátskou kanceláriou
• Marketing - pomoc prostredníctvom sofistikovanej marketingovej stratégie
• V IT oblasti vám pomôže naše vlastné IT oddelenie
• Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Podpora, stabilita a motivácia zo strany spoločnosti

Prosíme o zaslanie Vašich životopisov s fotkou a motivačných listov mailom.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, avšak iba vybraní uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom kontaktovaní.
K svojej žiadosti prosím pripojte súhlas so spracúvaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Prax v oblasti realitného sektora výhodou (nie podmienkou) pri pozícii realitný maklér
• Skúsenosti vo finančnom sektore ( bankovníctvo, poisťovníctvo ) výhodou
• Orientácia na dosahovanie výsledkov a cieľa a schopnosť viesť a motivovať tím
• Komunikačné, organizačné a obchodné zručnosti
• Zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
• Profesionálne vystupovanie a pozitívny postoj

MG real s. r. o., bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá sa od samotného začiatku venuje sprostredkovaniu predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, ako aj samotnému obchodu s nehnuteľnosťami. Na základe našich skúseností, dosiahnutých výsledkov, ako aj prístupu ku klientovi patríme medzi vyhľadávané realitné kancelárie na slovenskom trhu s realitami. S počtom ponúkaných nehnuteľností sa naša spoločnosť radí medzi najväčšie realitné kancelárie. Sme mladý progresívne sa rozvíjajúci sa tím ľudí, ktorý má záujem sa rozrastať a podporovať každého ambiciózneho budúceho realitného makléra našej spoločnosti.

Adresa spoločnosti

MG real, s. r. o.
Škultétyho 4720/2A
95501 Topoľčany
ID: 3661300   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 - 2500€, čisto provízny systém