Audítor pracovnej zdravotnej služby

MG PZS, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
650 - 2 200 EUR/mesiacrealna mzda 1.500 - 2.200 EUR/mesiac 650€ zakladna mzda + vykonove ukazovatele + premie + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracováva a aktualizuje protokoly z prehliadok pracovísk
- posudzuje zdravotné riziko z expozície faktorom práce pracovného prostredia a na základe toho posúdenia vypracováva posudok o riziku s kategorizáciou prác
- navrhuje opatrenia na zníženie alebo odstránenie zdravotného rizika
- poskytuje poradenstvo zamerané na ochranu zdravia pred nepriaznivými vplyvmi faktorov práce a pracovného prostredia
- vypracováva návrh na zmenu, alebo vyradenie prác z tretej alebo štvrtej kategórie
- spolupracuje pri poskytovaní informácii, vzdelávaní a výchovy v oblasti ochrany a kladného ovplyvňovania zdravia, hygieny, fyziológie, psychológie práce a ergonómie
- vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov priameho nadriadeného

NUTNÉ VZDELANIE VEREJNÝ ZDRAVOTNÍK

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- auto, mobil, notebook
- atraktívne platové podmienky
- možnosť kariérneho rastu
- pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Oslovíme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podmienka : Verejné zdravotníctvo, Pracovné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vítana odborná prax, ideálne v oblasti hygieny alebo pracovného lekárstva
- vysoká profesionalita, orientácia na výsledok
- nadštandardné komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať systematicky a s dôrazom na detail

Sme tržný líder v oblasti prevencie chorôb z povolania, pracovných úrazov, prevencie požiarov, ochrany osobných údajov, registratúry a odpadov.
www.mg-service.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4472506  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac