Konzultant / Obchodný reprezentant (B2B služby)

MG PZS, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
700 - 3 500 EUR/mesiacstruktura mzdy - zakladny plat, odmena za procesne ukazovatele, provizia z predaja, odmena za splnenie planu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov B2B
- analýza a zisťovanie potrieb zákazníkov B2B
- navrhovanie riešení pre zákazníkov B2B
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov B2B
- zabezpečenie a koordinácia subdodávok v prípade komplexného riešenia pre B2B zákazníka
- spolupodieľanie sa na plnení obchodného plánu
- pravidelný reporting

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- auto, mobil, notebook
- atraktívne platové podmienky
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- obchodná prax 5 rokov, z toho minimálne 3 roky v oblasti B2B
- vysoká profesionalita, orientácia na výsledok
- nadštandardné komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať systematicky a s dôrazom na detail - preukázateľné úspechy v B2B segmente

Sme tržný líder v oblasti prevencie chorôb z povolania, pracovných úrazov, prevencie požiarov, ochrany osobných údajov, registratúry a odpadov.
www.mg-service.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4063641  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac