Operátor telefonického predaja

MG PZS, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 25, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fix (4€/ hod) + variabilná zložka ( 150€ podľa plnenia plánu) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovný čas medzi 8,00-16,30 ( 6 alebo 8 hodinový úväzok)
• telefonický predaj jedinečného produktu Diar 24 – online rezervačný systém
• získavanie nových zákazníkov prostredníctvom našich B2B databáz
• dodržiavanie kvality poskytovaných informácií, dodržiavanie komunikačných štandardov
• práca 6 alebo 8 hodín denne v priateľskom kolektíve

Stabilný mesačný príjem
• Fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od výkonu zamestnanca
• Príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
• Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve (chceme medzi sebou všetky vekové kategórie, aj Ty nás máš čím obohatiť)
• Rozvoj agenta v oblasti komunikácie a predaja
• Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať (ostatné Ťa naučíme)
• základné vedomosti o dátach (typy pripojení, technológia, technické parametre)
• komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
• skúsenosti v oblasti predaja sú vítané
• organizácia a plánovanie pracovných úloh
• orientácia na dosahovanie cieľov
• flexibilita

Spoločnosť, poskytujúca službu PZS, BOZP, PO a OOU (GDPR) pre podnikateľské subjekty na profesionálnej úrovni na celom území SK.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Okružná 788/14
058 01 Poprad
ID: 3416787   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fix (4€/ hod) + variabilná zložka ( 150€ podľa plnenia plánu) + odmeny