Technik BOZP a PO

MG PZS, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 25, Trenčín, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce:

- Plnenie úloh BOZP a PO technika vyplývajúce z platnej legislatívy
- Príprava, vedenie a aktualizácia všetkých dokumentov spojených s BOZP v rámci spoločnosti
- Vypracovanie interných smerníc v oblasti BOZP v súlade s platnou legislatívou
- Zabezpečenie školení v oblasti BOZP a PO
- Audity BOZP, PO
- Zodpovednosť za vykonávanie nápravných opatrení
- Riešenie pracovných úrazov, chorôb z povolania a iných mimoriadnych udalostí, ohlasovanie týchto udalostí štátnym orgánom
- Vedenie súvisiacej evidencie
- Zodpovednosť za vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok
- Príprava správ pre štátne inštitúcie a manažment spoločnosti, komunikácia so štátnymi inštitúciami
- Poradenstvo, konzultačná činnosť pre portfólio pridelených firiem

Priateľský kolektív, vzdelávanie v odbornej tematike a soft skills, flexibilný pracovný čas, možnosť práce formou home office, priestor na kariérny rast.

Informácie o výberovom konaní

Vopred Vám ďakujeme za záujem pracovať pre našu spoločnosť.
V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila, zašlite nám Vaše profesijné CV, aktuálne foto a krátky motivačný list.
Reakciu z našej strany dostanete do 7 dní od zaslania Vašich podkladov.

Nezabudnite poslať súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebudeme s Vašimi údajmi pracovať.
Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ochrana osôb a majetku, Verejné zdravotníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Vzdelanie požadovaného zamerania
- Osvedčenie bezpečnostného technika a požiarneho technika a min. DVA ROKY praxe je PODMIENKOU
- Znalosť príslušnej legislatívy platnej pre oblasť BOZP a PO
- Základný prehľad ohľadom noriem OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9000
- Ochota sa neustále vzdelávať
- Schopnosť hľadať riešenia a konzultovať
- Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť, poskytujúca službu PZS, BOZP, PO a OOU (GDPR) pre podnikateľské subjekty na profesionálnej úrovni na celom území SK.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Medicor Group, s.r.o.
Okružná 14
058 01 Poprad
ID: 3088898   Dátum zverejnenia: 1.12.2017