Konzultant / Obchodný reprezentant (B2B služby)

MG PZS, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov B2B
- analýza a zisťovanie potrieb zákazníkov B2B
- navrhovanie riešení pre zákazníkov B2B
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov B2B
- zabezpečenie a koordinácia subdodávok v prípade komplexného riešenia pre B2B zákazníka
- spolupodieľanie sa na plnení obchodného plánu
- pravidelný reporting

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.000€ zaklad + provizie + odmeny (dobry a skuseny obchodnik celkový plat nad 3.000€)

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- auto, mobil, notebook
- atraktívne platové podmienky
- možnosť kariérneho rastu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.9.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- obchodná prax 5 rokov, z toho minimálne 3 roky v oblasti B2B
- vysoká profesionalita, orientácia na výsledok
- nadštandardné komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať systematicky a s dôrazom na detail - preukázateľné úspechy v B2B segmente

Spoločnosť, poskytujúca službu PZS, BOZP, PO,OOU (GDPR) a REGISTRATURA pre podnikateľské subjekty na profesionálnej úrovni na celom území SK.
Náš web - www.mg-service.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Jilemnického 25
91101 Trenčín
ID: 2331441   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000€ zaklad + provizie + odmeny (dobry a skuseny obchodnik celkový plat nad 3.000€)