Auditor PZS / verejný zdravotník

MG Business Services s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Od 750 EUR/mesiaczáklad 750€ + procesné ukazovatele + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naplňou práce je realizovať výkon Pracovnej zdravotnej služby v regióne u našich klientov formou auditov pracovísk v kategórii 1 a 2, resp poradenstva v oblasti PZS,
koordinovať preventívne prehliadky a školenia Prvej pomoci.

- odborný rast
- mladý a dynamický tím
- atraktívne odmeňovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo, veterinárne zdravotníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť platnej legislatívy v tejto oblasti.
- Odborná prax min 2 roky
- Zabezpečovanie dohľadu nad prácou, pracovnými podmienkami a pracovným prostredím.
- Hodnotenie zdravotných rizík a kategorizácia práce za dané obdobie.
- Návrhy opatrení, posudzovanie rizík, vypracovanie prevádzkových poriadkov u zamestnávateľa z hľadiska možného vplyvu na zdravie zamestnancov.

Líder trhu v oblasti B2B služieb (PZS, BOZP, PO, Enviro, GDPR, Registratúra a Civilná ochrana), viac ako 3.300 klientov, pôsobiaci na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3578261  Dátum zverejnenia: 5.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac