Expert pre ochranu osobných údajov a GDPR

MG Business Services s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
zaklad 1500€ + odmeny + premie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza bezpečnosti informačných systémov u klientov zamestnávateľa a na základe informácií získaných analýzou individuálne vypracovanie dokumentov potrebných pre plnenie povinností vyplývajúcich z nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (tzv. Bezpečnostná dokumentácia)
• budovanie dobrých obchodných vzťahov s klientami
• sledovanie aktuálnej legislatívy
• vykonávanie funkcie zodpovednej osoby u klientov zamestnávateľa
• realizácia školení oprávnených osôb u klientov zamestnávateľa
• komunikácia s Úradom pre ochranu osobných údajov
• consulting pre klientov v oblasti OOÚ

• Stabilný mesačný príjem
• Fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od výkonu zamestnanca
• Príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
• Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve (chceme medzi sebou všetky vekové kategórie, aj Ty nás máš čím obohatiť)
• Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• vzdelanie a MINIMALNE DVOJROČNÁ PRAX v oblasti OOU (podmienka!!!)
• chuť pracovať
• flexibilita
• samostatnosť
• komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
• organizácia a plánovanie pracovných úloh
• orientácia na dosahovanie cieľov

Významný poskytovateľ B2B služieb v oblasti PZS, BOZP, PO a GDPR (ochrana osobných údajov), pôsobiaci s profesionálnym tímom na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MG Business Services, s.r.o.
Jilemnického 25/555
911 01 Trenčín
ID: 3418135   Dátum zverejnenia: 18.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   zaklad 1500€ + odmeny + premie