Reagujte bez životopisu

Skusene skladnici VZV/NZV

MEWS Consulting&Engineering s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 520 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených vodičov vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíkov(VZV/NZV) v Bratislave.

Naplň prace: nakládka/vykládka paliet, práca so skenerom, suplovanie linky a rozvoz materiálu(vláčik).

Plat 1200-1300 eur v čistom, všetky príplatky podľa zákona SR za prácu nadčas, nočné zmeny, víkendy, sviatky, stravne lístky.

Týždenné zálohy do 200 eur.

Ubytovanie je zabezpečene(2-3 osoby na izbe), 3 eura/deň.

Firemná doprava v rámci Bratislavy a okolia - zadarmo.

Stabilná práca, dlhodobý projekt.

Pracovne oblečenie a obuv sú zabezpečene.

Smeny sú 8 hodinové: ranné, poobedne a nočne. Je možnosť nadčasov.

Kontakty: +421 919 435 769 (k dispozícii Viber, WhatsApp, Telegram)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Poradenské a personálne služby, spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viktor Ugolnikov
Tel.: +421919435769
E-mail: poslať životopis
ID: 4805002  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 520 EUR/mesiac