Skladník

MEVIS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vicenzy, 931 01 Šamorín
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj materiálu a hotových výrobkov do a zo skladu
- identifikácia materiálu
- príjem a výdaj materiálu a hotových výrobkov do informačného systému firmy
- expedícia hotových výrobkov a vystavovanie dokladov potrebných na expedíciu hotových výrobkov
- práca s vysokozdvižným vozíkom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750,00 EUR + bonusy maximálne do výšky 20%

Ročný bonus,
Možnosť vianočného bonusu vo výške mesačného platu podľa výsledkov,
Stravovanie za 0,50€ alebo stravovacia karta,
Firemné akcie - Family day, Vianočný večierok, popr.výlet,
Práca v nadštandardných priestoroch - Stavba roka 2015,
Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,

Informácie o výberovom konaní

- základy práce s PC
- práca na 1-2 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Dcérska spoločnosť talianskej firmy zaoberajúcej sa vývojom technológií a výrobou pružín a malých kovových dielov hlavne pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Ulica Vicenzy 32
931 01 Šamorín

Kontakt

ID: 366258   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750,00 EUR + bonusy maximálne do výšky 20%