Obchodný zástupca

Meva sport SK s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
7.8.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacFixná zložka + odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvôli rozširovaniu pôsobenia do všetkých krajov na slovensku, hľadáme do nášho tímu cieľavedomých a samostatných ľudí na pozíciu obchodný zástupca.

- vyhľadávanie nových zákazníkov a komunikácia s nimi
- predkladanie cenových ponúk
- uzatváranie obchodov a následná starostlivosť o zákazníka
- podieľanie sa na budovaní dobrého mena firmy
- realizovanie prieskumov trhu (zisťovanie dopytu, povedomia, znalosti značky,vnímanie produktov, cien, konkurencie )
- Podieľanie sa na uvádzaní nových produktov na trh

- Nadštandardné bonusové odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov
- priestor pre kreativitu a seba rozvoj
- práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- maximálna podpora v rámci adaptácie
- po skúšobnej dobe služobné auto

Žiadosti spolu s CV + (v prípade Vášho súhlasu aj s fotkou) posielajte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou prehľad v oblasti športu
- výhodou skúsenosti s pracou obchodného managera
- lojalita
- flexibilita
- komunikačné schopnosti
- tímová práca

Značka MEVA je už 4-krát po sebe najpredávanejšia futbalová značka Slovenského futbalového zväzu !!

Značka MEVA,sa špecializuje na vysoko kvalitné profesionálne športové teamové oblečenie.
Sme nová športová značka s víziou stať sa lídrom na Slovenskom a Českom športovom trhu. Hoci sme v minulosti na český a slovenský trh dodávali oblečenie rôznych značiek,cítili sme že môžeme robiť veci lepšie a čoraz viac sme sa začali orientovať,nielen na predaj,ale aj na technickú stránku oblečenia a servis.

Po rokoch zbierania skúsenosti a vývoja,sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku futbalového oblečenia – MEVA.
www.mevasport.com

CENA: Po dôkladnom preskúmaní trhu,vkusu a referencii športovcov,naša značka ponúka najlepší pomer ceny a kvality.Kvalita našich produktov patrí medzi najlepšie čo náš trh momentálne ponúka.

SKLADOVÉ ZÁSOBY: Skladom máme viac ako 8-tisíc kusov dresov,8-tisíc kusov trenírok,6-tisíc kusov súprav,6-tisíc párov štucien a mnoho ďalších vecí pre futbalové kluby. http://mevasport.com/povedali-o-nas/ Našou filozofiou je poskytnúť čo najvyššiu kvalitu futbalového oblečenia.Naše oblečenie sa vyznačuje vysokou mierou odolnosti materiálu.Namáhané časti oblečenia ako napríklad trhanie teplákových nohavíc v rozkroku je častým problémom iných značiek.Preto sme na spevnenie tohto citlivého miesta použili špeciálny elastický a priedušný materiál,ktorý pri hre nezavadzia,no zároveň poskytuje dostatočnú podporu. http://mevasport.com/o-firme/nasa-filozofia/ V značke MEVA sme spojili tieto 3 dôležité fakty: - ŠTÝL - VÝKON - KVALITA.

ŠTÝL - Naše oblečenie sa vyznačuje moderným dizajnom a nadčasovým strihom.

VÝKON - Používame SOFT FIBER materiály,ktoré zaručujú vysoký komfort při pohybe,čo napomáha k dosiahnutiu maximálneho výkonu pri športovej činnosti.

KVALITA - Naše HIGH-TECH materiály spĺňajú aj tie najnáročnejšie požadavky športovca.Funkčný,priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s meva-tech technológiou zaisťuje rýchli odvod potu z tela von a rýchle schnutie materiálu. Ponúkame novú vysoko kvalitnú teamwear značku ktorá má nadčasový dizajn a dokonale prepracovanie.
ID: 3873912  Dátum zverejnenia: 19.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac