Jednoduchá práca, leštenie/ brúsenie vyrobených vaní od 1400 € / brutto * len 2 voľné miesta

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Boskovice, Česko
Termín nástupu
07.09.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opracovanie už vyrobených vaní, sprchových vaničiek a masážnych systémov.
Náplňou práce je: leštenie, natieranie, kontrolovanie, balenie a kompletná úprava vyrobených produktov.

Nástupná mzda 125 kč/hod., nad 200 hod. + 2 000 kč prémia.

Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma alebo možnosť pracovať bez turnusového voľna.
10 -12 hod. pracovné zmeny - denné ( od Pondelka do Piatku)
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie je v rodinnom dome, je nové s kompletnou vybavenosťou.
Možnosť nadčasov.

Jednorazový nástupný bonus 2 000 kč, bude vyplatený po odpracovaní 200 h.

!!!! NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK 7 000 Kč, !!!!!!! bude vyplatený postupne po odpracovaní skúšobnej doby.

Pred nástupom do práce je potrebné mať Výpis zo zdravotnej dokumentácie od lekára alebo celú Zdravotnú kartu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba vaní, vaničiek do sprchy, masážneho príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- spoľahlivosť
- zručnosť
- dobrý zdravotný stav

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4136392  Dátum zverejnenia: 5.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac