Práca pre zváračov Z-M1 od 145 kč s ubytovaním zdarma

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Český Krumlov, Česko
Termín nástupu
08.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhodobá turnusová práca pre zámočníkov - zváračov Z-M1, zvary nie sú náročné čo sa týka hrúbky alebo dĺžky. Výroba krbových vložiek a malých dielcov. Práca je v Českom Krumlove.

Nástupná mzda 145 kč/hod. v čistom, po prvých odpracovaných 200 hodinách, navýšenie na 150 kč - 160 kč v čistom, po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie + 10-20 kč/hod. v čistom, záleží od výkonov a kvality práce.

- prax 2 roky,
- dobrý zdravotný stav - vstupná lekárska prehliadka,
- manuálna zručnosť.
- výhodou je čítanie jednoduchých technických výkresov
- zálohy po 1 odpracovanom týždni 1 500 kč do prvej celej výplaty
- v prípade vlastného ubytovania, príspevok 3 500 kč
- ubytovanie v bytoch
- práca na hlavný pracovný pomer, pracovná zmluva na dobu neurčitú.
- turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma
- ubytovanie zabezpečené, platí firma.
- 12 hodinové pracovné zmeny (denne, nočné),

Pred nástupom do práce je potrebné mať výpis zo Zdravotnej dokumentácie, alebo celú kartu od lekára.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba krbových kachlí a kovových komponentov.
Práca so železom a hliníkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4076802  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac