Operátor výroby, obsluha strojov a zariadení od 115 kč/h Modřice

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Modřice, Česko
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základná obsluha obrábacích strojov a technických zariadení vo výrobe
- vizuálna kontrola výrobkov, manipulácia príp. balenie

Nástupná mzda 115 kč/h v čistom
Príplatky za nočné zmeny 8 kč / h.
Po skúšobnej dobe 120 kč h/ v čistom.
Nástupný bonus 2 000 kč po odpracovaní skúšobnej doby.

možnosť turnusovej práce: 3 týždne v práci a týždeň doma
12 hod. pracovné zmeny - denné a nočné
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie zabezpečené, hradíme ho my, v prípade vlastného ubytovania príspevok 3 500 kč/mesiac.
V prípade ubytovania viac ako 1 km od pracoviska uhrádzame cestovné MHD.
Zálohy po prvom odpracovanom týždni 1
Pri návrate domov, preplácame PCR test jedenkrát za 4 týždňe.

Pred nástupom do práce je potrebné mať výpis zo Zdravotnej dokumentácie, alebo celú zdravotnú kartu, za účelom absolvovania vstupnej pracovno-lekárskej prehliadky.
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu,nám pošlite Životopis na [email protected] Kontakt: +421 911 886 924, +421 948 008 683.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

výroba

Počet rokov praxe

1
1

- spoľahlivosť
- zručnosť
- prax vo výrobe
- flexibilita

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEUS s.r.o.
Třída Kpt.Jaroše 1922/3, Černá Pole, 602 00 Brno
602 00 Brno
Česká republika

Kontakt

ID: 4002619  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac