Turnusová práca s ubytovaním zdarma pre operátorov výroby od 115 kč/hod , preplatíme Vám test na Covid-19 pri návrate domov

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Suchý, Česko
Termín nástupu
21.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opracovanie už vyrobených vaní, sprchových vaničiek a masážnych systémov.
Náplňou práce je: leštenie, natieranie,manipulácia s výrobkami, kontrolovanie, balenie a kompletná úprava vyrobených produktov. Práca sa nachádza v dedinke Suchý v okrese Blansko.

Nástupná mzda 115 kč/hod., nad 200 hod. + 2 000 kč prémia.

Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma alebo možnosť pracovať bez turnusového voľna.
12 hod. pracovné zmeny - denné ( od Pondelka do Piatku)
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie je nové s kompletnou vybavenosťou.
Tímová práca, v skvelom kolektíve.
Prvá cesta zo Slovenska je zabezpečená.

Ubytovanie zabezpečené - zadarmo, platí firma, v prípade vlastného ubytovania príspevok na privát 3 500 kč/mesiac.
Zálohy - na prvý týždeň si zobrať vlastné peniaze, po prvom odpracovanom týždni máte nárok na zálohu 1 000 kč – 1 500 kč do prvej celej výplaty.
Po odpracovaní skúšobnej doby odmena 2 000 kč.
Pri návrate domov, po odpracovaní 4 týždňov, Vám preplatíme test na Covid-19.

Pred nástupom do práce je potrebné mať výpis zo zdravotnej dokumentácie, ide sa na vstupnú lekársku prehliadku.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite Váš Životopis na [email protected]
Kontaktovať nás môžete na tel.č. +421 911 886 924, +421 948 008 683.3

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba vaní, vaničiek do sprchy, masážneho príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

výroba

Počet rokov praxe

1
1

-manuálnosť
-zručnosť
-spoľahlivosť
-flexibilita

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEUS s.r.o.
Třída Kpt.Jaroše 1922/3, Černá Pole, 602 00 Brno
602 00 Brno
Česká republika

Kontakt

ID: 3984765  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac