Reagujte bez životopisu

Operátor/robotník/obsluha lisov v kovovýrobe Zlinský kraj

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Bojkovice, Česko
Termín nástupu
31.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiacv čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha už prednastavených lisov vo výrobe kovových lisovaných a strihaných dielov pre automobilový priemysel. Vkladanie a vyberanie ľahkých plechových dielov do a z lisu, povrchová kontrola hotových výrobkov.
Nástupná mzda 110 kč/hod. v čistom, po zaškolení, odpracovaní 200 hod. navýšenie mzdy na 115 kč/hod., po skúšobnej dobe 120 kč/hod. v čistom (pri odpracovaní 230 hod./turnus).

- turnusová práca 20 dní v práci a 10 dni doma (pravidelné turnusy).
- ubytovanie zabezpečené v dome, platí firma (dom blízko práce, ubytovanie na veľmi dobrej úrovni).
- 12 hodinové pracovné zmeny (denne, nočné), pracuje sa aj cez víkend.
- možnosť záloh každý týždeň 1 000 kč alebo 1 500 kč.
- príspevok na stravu
- práca na hlavný pracovný pomer

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail: [email protected] alebo [email protected] . Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 911 886 924 alebo +421 948 008 683. Pred nástupom do práce je potrebné mať výpis zo zdravotnej dokumentácie alebo celú zdravotnú kartu. Lekárska prehliadka je pred nástupom do práce, platí ju zamestnávateľ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba lisovaných a obrábaných dielov pre automobilový a strojársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3948702  Dátum zverejnenia: 7.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac