Brúsič, robotník - kontrolór Brno 130 kč/hod.

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Brno, Česko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 eur/ turnus + prémie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a obrusovanie liatinových odliatkov pre brzdové systémy osobných a nákladných áut. Vizuálna kontrola výrobkov na páse; vyhodnotenie potreby obrúsenia. Brúsenie prebytočného materiálu na odliatkoch pomocou stojanovej alebo ručnej brúsky, prípadne oklepávanie kladivom.
Nebrúsi sa každý kus! Nástupná mzda 120 Kč/hod.; po zaškolení 130 Kč/hod. v čistom., po odpracovaní skúšobnej doby od 135 kč do 140 kč/hod. v čistom (v závislosti od odpracovaných hodín a dosiahnutých zručnosti).
Pozícia vhodná aj pre ľudí bez praxe, možnosť zaučiť sa.

- práca na hlavný pracovný pomer, pracovná zmluva na dobu neurčitú
- turnusová práca - 20 dní v práci a 8 dní doma (pravidelné turnusy)
- kvartálne prémie po skúšobnej dobe do 5 000 kč.
- len denné pracovné zmeny v rotácií: Pon - 12h, Ut - 12h, St - 8h, Št - 12h, Pi - 12h, So - 8h
- po dohode možnosť nadčasov
- príspevok na stravu: 37 Kč/obed dopláca zamestnávateľ , zamestnanec má obed za 25 kč.
- ubytovanie zabezpečené, hradí MEUS s.r.o.; prípade vlastného ubytovania poskytujeme príspevok na ubytovanie 3 500 Kč pri odpracovaní 200 hodín, inak sa príspevok alikvotne prepočítava

pred nástupom do práce je potrebné, aby mal uchádzač výpis zo zdravotnej dokumentácie alebo celú zdravotnú kartu so sebou. V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail: [email protected] alebo [email protected]. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba odliatkov z liatiny pre brzdové systémy osobných a nákladných aut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, výroba a priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav (lekárska prehliadka)
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3521001  Dátum zverejnenia: 21.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 eur/ turnus + prémie po skúšobnej dobe