Operátor/ka výroby

Metzo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
920 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná výhradne pre ženy i pre mužov (manipulant/manipulátor)
Rezanie a lepenie penových výplní sedadiel do lietadiel
Pásová výroba, postupné skladanie/lepenie jednotlivých dielov
Práca v 2-zmennej prevádzke (8-hodinové zmeny)

Ponúkame:
Možná ponúkaná HRUBÁ mzda 920-1300€
- Tarifná mzda od 750€ vyššie podľa pozície
- Bonusy za kvalitu a plnenie cieľov +50% k tarifnej mzde ako nenárokovateľná zložka mzdy
- Príspevok na dopravu, dochádzkový bonus
- Stravné lístky v hodnote 5,90€/odpracovaný deň
- Ovocné dni, nefinančné odmeny za splnené cieľe, vyhľadávač talentov, extra bonusy, bonus za zlepšovací nápad
- Stabilitu, prosperitu, kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- zodpovednosť
- zmysel pre kvalitu
- technické myslenie
- asertívne správanie
- lojálnosť
- prax vo výrobe výhodou

Firma Metzo Slovakia s.r.o., stabilná spoločnosť a celosvetový výrobca produktov z polyuretánovej peny pre letecký priemysel (penové výplne sediadel do lietadiel a iných dopravných prostriedkov)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 2291006  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac