Zámočník

Metsa Tissue Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
6,86 EUR/hod.Ponúkame nástupnú mzdu min 6,86 EUR/hodina + rizikový príplatok (prach, hluk) + náhrady za prípadnú pracovnú pohotovosť. Min. priemerná mesačná mzda predstavuje cca 1275 EUR Btto (bez započítania náhrad za pohotovosť) v závislostí od skúseností aj viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu strojov a zariadení
  • Vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení
  • Spolupráca pri výkone odborných prehliadok a revízií a následná spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
  • Asistenčná činnosť pri inštalácií nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
  • Optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.
  • Spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi.

​Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej firme v Žiline s korporátnym prostredím, dobrým kolektívom, orientáciou na ľudí a s veľkým potenciálom na rast do budúcnosti.

  • kvartálne bonusy zamestnanecké výrobky
  • príspevky zo sociálneho fondu
  • vitamínové balíčky
  • príspevok do DDS a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba.

  • Vyučený v obore strojárstvo
  • VZV, viazanie bremien a práca vo výškach, žeriavnicky preukaz
  • Základné znalosti práce s PC
  • Ochota pracovať nadčas ak to situácia vyžaduje
  • Tímový hráč

Prečo Metsä?
Metsä Tissue creates a cleaner every day. We are one of the leading tissue paper suppliers in Europe to households and professionals and one of the leading greaseproof paper suppliers globally.
Our brands are Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin and SAGA. With production units in five countries, we employ around 2,450 people. In 2022, our sales totalled EUR 1,2 billion. Metsä Tissue is part of Metsä Group, a forerunner in sustainable bioeconomy.

So spoločnosťou Metsä Tissue je každodenný život čistejší. Naša spoločnosť je jedným z hlavných dodávateľov tissue papiera v Európe na použitie v domácnosti a profesionálne použitie a jeden z hlavných dodávateľov papiera odolného voči mastnote na globálnej úrovni.
Našimi značkami sú značky Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin a SAGA. Vo výrobných závodoch v piatich krajinách zamestnávame približne 2 450 ľudí. V roku 2022 dosiahol objem predaja celkovú hodnotu 1,2 miliardy EUR. Spoločnosť Metsä Tissue je súčasťou skupiny Metsä.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Aneta Papšová
Tel.: +421908940785
E-mail: poslať životopis
ID: 4750778  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,86 EUR/hod.