Process Engineer / Energetik

Metsa Tissue Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Celulózka, Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manažment všetkých energetických zdrojov
• zabezpečovať činnosti ohľadom drobných odberateľov elektriny - Vypracovávanie podkladov o odbere k spotrebnej dani a mesačnej fakturácii a aktualizácia zmlúv na refakturáciu elektriny
• kontrola energetických zariadení
• vypracovávanie denných, týždenných a mesačných hodinových plánov spotrieb elektriny a ich zasielanie dodávateľom energií
• analyzovanie spotrieb energie
• stanovovanie a vyhodnocovanie odberových diagramov
• spracovanie energetických auditov
• zodpovednosť za neustále zlepšovanie v stanovenej oblasti (procesy, zariadenie a materiál).
• spolupráca na projektoch alebo ich riadenie
• zodpovednosť v oblasti bezpečnosti práce a pohody v práci
• zabezpečenie dodržiavania zákonov, smerníc, dohôd a stratégií spoločnosti

Nástupná mzda min.1600 eur v závislostí od skúseností kandidáta.
Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v Žiline s korporátnym prostredím, dobrým kolektívom, orientáciou na ľudí a s potenciálom na rast do budúcnosti.
Ponúkame viacero benefitov, napr. zamestnanecké výrobky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 62 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie v oblasti chemicko-technologické.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• znalosť v oblasti výroby papiera, spracovanie papiera, vodného hospodárstva je vítaná
• projektové riadenie,
• schopnosť robiť rozhodnutia,
• schopnosť určovania priority,
• komunikatívnosť, schopnosť spolupracovať a schopnosť zavádzať zmeny, schopnosť riešiť problémy,
• ochota aktívne sa podieľať na pracovnom procese – samostatne ale aj ako súčasť tímu a v rámci spoločnosti,
• spoľahlivosť a vysoká morálna zásadovosť,
• organizačné schopnosti,
• orientácia na výsledky,
• flexibilita a dynamickosť,
• analytické myslenie,
• obchodný ostrovtip,
• odolnosť voči stresu,
• pozornosť k detailom.

Prečo Metsä?
Metsä Tissue creates a cleaner every day. We are one of the leading tissue paper suppliers in Europe to households and professionals and one of the leading greaseproof paper suppliers globally.
Our brands are Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin and SAGA. With production units in five countries, we employ around 2,450 people. In 2022, our sales totalled EUR 1,2 billion. Metsä Tissue is part of Metsä Group, a forerunner in sustainable bioeconomy.

So spoločnosťou Metsä Tissue je každodenný život čistejší. Naša spoločnosť je jedným z hlavných dodávateľov tissue papiera v Európe na použitie v domácnosti a profesionálne použitie a jeden z hlavných dodávateľov papiera odolného voči mastnote na globálnej úrovni.
Našimi značkami sú značky Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin a SAGA. Vo výrobných závodoch v piatich krajinách zamestnávame približne 2 450 ľudí. V roku 2022 dosiahol objem predaja celkovú hodnotu 1,2 miliardy EUR. Spoločnosť Metsä Tissue je súčasťou skupiny Metsä.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Pažická
Tel.: +421907406479
E-mail: poslať životopis
ID: 4704189  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac