Plánovač dopravy a paletového hospodárstva, Žilina

Metsa Tissue Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda vo výške min. 865 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie dopravy s prihliadaním na efektívnosť nákladov, zaisťovanie presnosti dodávok
- Nákup dopravy, plánovanie distribúcie a dodávok, komunikácia s dopravcami a zákazníckym servisom a skladmi
- Interná relokácia hotových tovarov medzi skladmi spoločnosti
- Riadenie paletového hospodárstva (denné riadenie toku paliet a ich evidencia v systéme SAP, mesačné odsúhlasovanie si stavov paletových kont so zákazníkmi alebo poskytovateľmi dopravných služieb a pod.)

- Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti s históriou
- Samostatná a zodpovedná pozícia s možnosťou profesného rozvoja
- mesačná mzda vo výške min. 865 EUR brutto a ďalšie benefity

Svoj životopis posielajte, prosím, prostredníctvom linku: https://rekry.saima.fi/metsagrouphome/open_job_view.html?did=5700&lang=sk&jc=3&id=00002428, prípadne nižšieuvedeného linku najneskôr do 27.7.2018.

Informácie o spracúvaní osobných údajov pre uchádzačov o zamestnanie:
Prevádzkovateľ: Metsa Tissue Slovakia s.r.o., sídlo: Celulózka 3494, 011 61 Žilina, IČO: 36381306.
Kontaktné údaje zodpovednej osoby: Ing. Juraj Kubek, juraj.kubek@gmail.com.
Účel: Spracúvanie osobných údajov uchádzača o zamestnanie.
Doba uchovávania: 6 mesiacov.
Automatické rozhodovanie vrátane profilovania: Nevykonáva sa.
Dotknutá osoba má právo od prevádzkovateľa požadovať prístup k osobným údajom, právo na ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo namietať, právo podať sťažnosť dozornému orgánu (na Slovensku: Úrad na ochranu osobných údajov).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, obchod, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Vysokoškolské vzdelanie min. 1. stupňa so zameraním na logistiku, obchod alebo technického zamerania
- 2-3 roky praxe v FMCG spoločnosti na podobnej pozícii
- Znalosť ERP systémov a ich fungovania (SAP) výhodou
- Veľmi dobrá znalosť MS Office
- Komunikatívnosť a ochota spolupracovať
- Schopnosť riešiť problémy a organizačné schopnosti
- Flexibilita a dynamickosť
- Anglický a slovenský jazyk – plynule slovom aj písmom

Metsä Group, alebo skupina Metsä, je priekopníkom v oblasti udržateľnej bioekonómie. Využíva obnoviteľné drevo zo severských lesov. Skupina Metsä sa zameriava na dodávky dreva a lesné služby, produkty z dreva, celulózu, lepenku z čerstvého drevného vlákna, produkty papierovej hygieny z jemného tissue papiera a papiere na pečenie a varenie. Celkový objem predaja skupiny Metsä v roku 2017 dosiahol 5 miliárd EUR, pričom skupina zamestnáva približne 9 100 ľudí. Skupina pôsobí približne v 30 krajinách. Metsäliitto Cooperative je materská spoločnosť skupiny Metsä a vlastní ju približne 104 000 majiteľov fínskych lesov.

Metsä Tissue
Vďaka jemnému tissue papieru a potravinárskemu papieru najvyššej kvality od spoločnosti Metsä Tissue je každodenný život spotrebiteľov, zákazníkov a koncových používateľov pohodlnejší. Spoločnosť Metsä Tissue je popredným dodávateľom produktov papierovej hygieny z tissue papiera pre domácnosti a priemyselných zákazníkov v Európe a zároveň popredným svetovým dodávateľom papierov na pečenie a varenie. Našimi hlavnými značkami sú Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin a SAGA. Vo výrobných závodoch v piatich krajinách celkovo zamestnávame približne 2 800 ľudí. Celkový objem tržieb v roku 2017 dosiahol 1 miliardu EUR. Metsä Tissue je súčasťou skupiny Metsä, Metsä Group.

Celulózka 3494
011 61 Žilina
ID: 3443854   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda vo výške min. 865 EUR