Strojník baliacich zariadení, Žilina

Metsa Tissue Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda vo výške 4,76 EUR/hod. + zmenový príplatok 1,01 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojného zariadenia (spracovateľská linka toaletného papiera)
- obsluha baliacich zariadení (malá, veľká balička)
- obsluha dutinkového stroja
- obsluha VZV - dovoz/odvoz vstupných surovín potrebných pre výrobu (oprávnenie a prax nie podmienkou, ale výhodou)

Ponúkame:
- zaujímavú a motivujúcu prácu v známej medzinárodnej spoločnosti - vo výrobnom závode v Žiline
- možnosť ďalšieho rozvoja v profesionálnej oblasti
- nástupná mzda vo výške min. 4,76 EUR/hod. + zmenový príplatok 1,01 EUR/hod.; priemerná nástupná mzda min. 940 EUR brutto a ďalšie benefity

Svoj životopis posielajte, prosím, prostredníctvom linku: https://rekry.saima.fi/metsagrouphome/open_job_view.html?did=5700&lang=sk&jc=3&id=00002384, prípadne nižšieuvedeného linku najneskôr do 20.6.2018.

Informácie o spracúvaní osobných údajov pre uchádzačov o zamestnanie:
Prevádzkovateľ: Metsa Tissue Slovakia s.r.o., sídlo: Celulózka 3494, 011 61 Žilina, IČO: 36381306.
Kontaktné údaje zodpovednej osoby: Ing. Juraj Kubek, juraj.kubek@gmail.com.
Účel: Spracúvanie osobných údajov uchádzača o zamestnanie.
Doba uchovávania: 6 mesiacov.
Automatické rozhodovanie vrátane profilovania: Nevykonáva sa.
Dotknutá osoba má právo od prevádzkovateľa požadovať prístup k osobným údajom, právo na ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo namietať, právo podať sťažnosť dozornému orgánu (na Slovensku: Úrad na ochranu osobných údajov).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie technického zamerania (elektrotechnika, strojárstvo)
- prax z obsluhy strojných zariadení
- vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať v tíme
- spoľahlivosť a vysoká morálna zásadovosť
- flexibilita: ochota pracovať na zmeny (nepretržitá prevádzka: nočná práca, práca vo sviatok, v sobotu a nedeľu)

Metsä Group, alebo skupina Metsä, je priekopníkom v oblasti udržateľnej bioekonómie. Využíva obnoviteľné drevo zo severských lesov. Skupina Metsä sa zameriava na dodávky dreva a lesné služby, produkty z dreva, celulózu, lepenku z čerstvého drevného vlákna, produkty papierovej hygieny z jemného tissue papiera a papiere na pečenie a varenie. Celkový objem predaja skupiny Metsä v roku 2017 dosiahol 5 miliárd EUR, pričom skupina zamestnáva približne 9 100 ľudí. Skupina pôsobí približne v 30 krajinách. Metsäliitto Cooperative je materská spoločnosť skupiny Metsä a vlastní ju približne 104 000 majiteľov fínskych lesov.

Metsä Tissue
Vďaka jemnému tissue papieru a potravinárskemu papieru najvyššej kvality od spoločnosti Metsä Tissue je každodenný život spotrebiteľov, zákazníkov a koncových používateľov pohodlnejší. Spoločnosť Metsä Tissue je popredným dodávateľom produktov papierovej hygieny z tissue papiera pre domácnosti a priemyselných zákazníkov v Európe a zároveň popredným svetovým dodávateľom papierov na pečenie a varenie. Našimi hlavnými značkami sú Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin a SAGA. Vo výrobných závodoch v piatich krajinách celkovo zamestnávame približne 2 800 ľudí. Celkový objem tržieb v roku 2017 dosiahol 1 miliardu EUR. Metsä Tissue je súčasťou skupiny Metsä, Metsä Group.

Celulózka 3494
011 61 Žilina
ID: 3412563   Dátum zverejnenia: 6.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda vo výške 4,76 EUR/hod. + zmenový príplatok 1,01 EUR/hod.