Prípravár / Rozpočtár stavieb / Bratislava

METROSTAV a.s.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 400 - 2 100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo budete v Metrostave na tejto pozícii vykonávať:
  • Súťažiť a následne realizovať zákazky
  • Spracovávať cenovej ponuky a kalkulácie
  • Spracovávať a pripravovať výstupy pre realizáciu stavby
  • Pripravovať podklady pre realizáciu projektu
  • Dopytovať a vyberať subdodávateľov
  • Spracovávať harmonogram a kontrolovať rozpočet projektu
  • Spolupracovať a aktívne komunikovať s členmi projektového tímu

Vaše predpoklady pre túto pozíciu:
  • SŠ / VŠ vzdelanie stavebného zamerania alebo prax v odbore
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Ovládanie kalkulačných programov (Kros) - výhodou
  • Znalosť MS Office

Pridajte sa k našim profesionálom! S nami dokážete viac!
  • Pozícia stabilnej stavebnej spoločnosti a jednotky na českom trhu zabezpečuje istotu práce a výplaty mzdy v stanovenom termín
  • Vašej práce si vážime – za poctivú prácu Vám prináleží poctivé finančné ohodnotenie
  • Nad rámec výplatnej pásky u nás dostanete: stravné lístky v hodnote 3,50 Eur, príspevok na dôchodkové poistenie, príspevok na rekreáciu
  • V prípade potreby sa spolupodieľame na nákladoch za Vaše ubytovanie
  • Sme spoločensky zodpovedná spoločnosť – chránime životné prostredie, podporujeme mladé talenty, sme aktívni v dobročinných projektoch (darovanie krvi, Cyklo handy maratón atď.)
  • Pracujeme na prestížnych stavebných projektoch – buďte ich súčasťou!
  • Priateľskú atmosféru budujeme mimo práce taktiež na firemných akciách: športové hry, večierky, dobrovoľnícke akcie
  • Vaša profesionalita je kľúčom k nášmu úspechu – pravidelné školenia a možnosť sebarealizácie sú u nás samozrejmosťou

Miesto pracoviska:
Bratislava a okolie

Ak by sa vám páčilo pracovať na tejto pozícii, budeme radi, keď nám pošlete životopis alebo zavoláte.

Ďakujeme za váš záujem a budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.

CustomerCategory
TP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 4074316  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc