Pomocné organizačné práce na stavbe (DPP)

METROSTAV a.s.

Místo práce
Okres Nitra
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
300 - 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre náš projekt rekonštrukcie teplovodu v Nitre hľadáme posilu pre pomocné organizačné práce na stavbe.

Čo budete v Metrostave na tejto pozícii vykonávať:
  • pomocné organizačné práce na stavbe - evidencia vozidiel a privezeného materiálu na stavbe v Nitre
  • forma spolupráce: dohoda o vykonaní práce či dohoda o pracovnej činnosti

Vaše predpoklady pre túto pozíciu:
  • organizačné schopnosti a dôkladnosť
  • brigáda vhodná napr. pre študentov strednej školy alebo dôchodca

Pridajte sa k našim profesionálom! S nami dokážete viac!
• pozícia stabilnej stavebnej spoločnosti a jednotky na českom trhu zabezpečuje istotu práce a výplaty mzdy v stanovenom termíne
• Vašej práce si vážime – za poctivú prácu Vám prináleží poctivé finančné ohodnotenie
• pracujeme na prestížnych stavebných projektoch – buďte ich súčasťou!

Odmena za prácu:
od 6 EUR za hodinu

Miesto pracoviska:
Nitra

Ďakujeme za váš záujem a budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.

CustomerCategory
TP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 3911891  Dátum zverejnenia: 14.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/měsíc