Administratívny pracovník (M/Ž)

METROSTAV a.s.

Místo práce
Lučenec
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavné činnosti:

  • Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov
  • Evidencia, zakladanie, vyhľadávanie, archivácia dokumentov
  • Evidencia zmlúv, Claimovej agendy a podkladov k nim,
  • Vybavovanie záležitostí v mene spoločnosti na úradoch a v inštitúciách
  • Plnenie operatívnych úloh
  • Obsluha kancelárskych zariadení (kopírovacích zariadení, faxu)
  • Príprava podkladov pre nadriadených a projektový tím
  • Komunikácia s externými partnermi spoločnosti

Čo požadujeme:

  • min. stredoškolské vzdelanie s maturitou (ekonomické, stavebné, právne zameranie)
  • pozícia vhodná aj pre absolventov
  • pokročilá znalosť práce s PC (MS Office)
  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie na verejnosti, samostatnosť
  • VP skupiny B (aktívny šofér)

Čo ponúkame:

  • motivačné finančné ohodnotenie,
  • zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti,
  • zaujímavú prácu v dynamickom pracovnom tíme,
  • možnosť sebarealizácie,
  • systém benefitov,
  • kvalifikačný a pozičný rast v prednej českej stavebnej firme,
  • možnosť poskytnutia služobného vozidla pre súkromné užívanie

Základná zložka mzdy (btto):
Od 600,- Eur, závisí od skúseností a praxe.

Druh pracovného pomeru:
Plný úväzok

Termín nástupu:
1.9.2019
Miesto pracoviska:
Lučenec

Pokiaľ máte záujem o vyššie uvedenú pracovnú pozíciu a splňujete kvalifikačné požiadavky, prosím odošlite nám Vaše štruktúrované CV a motivačný dopis. Vaša ponuka bude vyhodnotená a v prípade kladného posúdenia budete zaradený/á do výberového riadenia – viď Keď nás oslovíte.

Ďakujeme Vám za Váš záujem o uplatnenie v našej spoločnosti a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

CustomerCategory

TP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 3715665  Dátum zverejnenia: 12.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.