Prípravár - Prešov, Východné Slovensko

METROSTAV a.s.

Místo práce
Prešov
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo budete v Metrostave na tejto pozícii robiť:

V súvislosti s rozširováním projektových týmov hľadáme nových spolupracovníkov pre projekty pozemných stavieb so skúsenosťami v realizácií stavieb. Vaša hlavná náplň práce podľa Vášho zamerania bude:
  • kontrola projektovej dokumentácie
  • ríadenie projektanta pri spracovaní projektovej dokumentácie
  • výber dodávateľov pre dielčie části projektu
  • spracovanie výkazu výmer
  • príprava a prejednanie zmluv o dielo so subdodávateľmi
  • vzorkovanie dodávaných materiálov a výrobkov
  • ocenenie zmenových listov
  • spracovanie nákladových plánov zákazky
  • kompletácia dokladov výrobnej prípravy
  • kompletácia dokladov zakázky
  • vyhodnotenie a archivácia zákazky

Vaše predpoklady:

absolvent SŠ/VŠ technického smeru – stavebné odbory
  • prax aspoň 2 roky výhodou
  • výborná orientácia v technickej dokumentácií
  • ochota cestovať v rámci SR výhodou
  • komunikatívna znalost angličtiny výhodou
  • svedomitosť, odolnosť voči stresu, spoľahlivosť
  • vodičské oprávnenie skupiny B

Čo Vám môžeme ponúknuť:

  • sme stabilná stavebná spoločnosť
  • pracujeme na prestižnych stavebných projektoch – buďte ich súčásťou!
  • Vašu prácu si vážíme–za poctivú prácu Vám prináleží poctivé finančné ohodnotenie
  • nad rámec výplatnej pásky u nás dostanete: tri dni zdravotného voľna, stravenky v hodnote 4,50€, príspevok na III dôchodkový pilier
  • sme společenský zodpovedná spoločnosť – chránime životné prostredie, podporujeme mladé talenty, sme aktivní v dobročinných projektoch
  • priateľsku atmosféru budujeme aj mimo práce tiež na firemných akciách: športové hry, večierky, dobrovolnické akcie
  • Vaša profesionalita je kľúčom k nášmu úspechu – pravidelné školenia sú u nás samozrejmosťou
  • dbáme na to, aby naši zamestnanci mali kvalitné pracovné pomôcky, ktoré uľahčujú prácu a zároveň spĺňajú podmienky bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Základná zložka mzdy (brutto):
od 1100 EUR brutto vyššie v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta

Termín nástupu
dohodou

Miesto pracoviska:

Prešov, Východné Slovensko

Pridajte sa k profesionálom! S nami dokažete viac!

Pokiaľ máte záujem o vyššie uvedenú pracovnú pozíciu a spĺňate kvalifikačné požiadavky, prosím pošlite nám štrukturovaný životopis a motivační list.
Vaša ponuka bude vyhodnotená a v prípade kladného posúdenia budete zaradený/á do výberového konania.

Ďakujeme Vám za Váš záujem o uplatnenie v našej spoločnosti a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

CustomerCategory

TP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 3554996  Dátum zverejnenia: 7.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.