Rozpočtář - předvýrobní příprava staveb - dopravní stavby

METROSTAV a.s.

Místo práce
The Capital Prague

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní činnosti:

Hledáme absolventy stavební fakulty, ideálně obory týkající se dopravního stavitelství. Nabízíme příležitost pracovat na zajímavých zakázkách a získat zkušenosti v oblasti přípravy staveb.

Náplní práce bude především:

  • studování zadávacích podmínek a zadávací projektové dokumentace
  • posouzení místních podmínek staveniště a navržených technologií
  • zpracování postupu, technologií a harmonogramu výstavby
  • stanovení dodavatelského systému a zpracování podkladů pro výběr subdodavatelů
  • vypracovávání nabídky, podkladů, dokumentace do soutěží a výběrových řízení
  • posuzuje projekty - návrhy alternativních technických řešení
  • poptává subdodavatele, posuzuje jejich nabídky a tvoří harmonogramy
  • komunikace a jedná se subdodavateli i s investorem či zadavatelem
  • odpovídá za zpracování kompletní dokumentace a přípravu nabídky pro české i zahraniční zadavatele

Vaše předpoklady:

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • praxe v oboru vítána, ale není nutná, vše vás naučíme
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost MS Project velkou výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
  • flexibilita, vysoké pracovní nasazení

Co vám nabízíme:

  • vlídné přijetí; naši kolegové jsou zvyklí pracovat s nováčky s malými nebo žádnými pracovními zkušenostmi
  • budete se moci podílet na zajímavých a prestižních stavbách
  • jistotu a stabilitu – jsme jednička na českém stavebním trhu
  • u nás můžete profesně růst (jsme velká firma s velkými možnostmi)
  • patrona, který se o vás po adaptační dobu stará, ve smyslu zaučení a kontroly vaši práce – pomáhá vám řešit případné nesnáze
  • chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • zažijete přátelskou atmosféru ve firmě i mimo ni – pořádáme sportovní akce a firemní večírky; máme dobré týmy, které drží spolu

Místo pracoviště:

Praha

Základní složka mzdy (brutto):
od 1000 € vyšší podle rozsahu zkušeností

Zaujala vás nabízená pozice? Neváhejte nám napsat nebo zavolejte.
Těšíme se na Vaše životopisy i případnou budoucí spolupráci!

CustomerCategory

AP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 3386787  Dátum zverejnenia: 11.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.