Vedúci nákupu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností + 7000 Eur ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metrostav Slovakia je stavebná spoločnosť s dlhoročnou a úspešnou históriou, najmä v pozemnom staviteľstve a v developmente. Patrí do skupiny Metrostav - najväčšieho českého stavebného koncernu. Metrostav Slovakia v súčasnosti posilňuje svoju pozíciu na Slovensku, rastie obratovo aj personálne. Ponúkame jedinečnú príležitosť byť pri našom raste, spoločne ju vybudovať a sebarealizovať sa, napr. v novozaloženej divízii. My máme chuť a energiu niečo dokázať, pokiaľ ste rovnako nastavení, radi vás prijmeme do partie.
Sme vyhľadávaným a silným zamestnávateľom, ktorý drží svoje slovo.

Vedúci nákupu je kľúčový člen nášho tímu v divízii. Zabezpečuje kvalitných subdodávateľov stavebných prác, stavebných materiálov, výrobkov a služieb pre naše stavebné projekty. Vedie tím stavebných prípravárov a spolupracuje s kolegami v rámci spoločnosti a skupiny Metrostav. Naše stavby môžete vidieť na mnohých miestach Slovenska. My vám teraz ponúkame možnosť byť pri tom ako vedúci nákupu a byť hrdý na prácu svojho tímu, ktorá bude vidieť!

Aká bude vaša každodenná náplň práce:
  • budete vyjednávať tie najlepšie rámcové podmienky s kľúčovými a dlhodobými partnermi
  • budete koordinovať nákupy subdodávok, ale aj materiálov a služieb v rámci divízie
  • v spolupráci s vedúcimi projektu budete pripravovať a vyhodnocovať plány výberových konaní na realizáciu projektov
  • Vašou úlohou bude taktiež analyzovať ponuky z hľadiska kvalifikovanosti oslovených dodávateľov, z ekonomickej stránky (pomer ceny a výkonu) a na základe toho ponuky vyhodnocovať
  • spolu s vašimi kolegami budete viesť databázu dodávateľov a prehľady o aktuálnych cenách stavebných prác vrátane tých špecializovaných

Čo vám za to všetko môžeme ponúknuť my:
  • budete pri vzniku rozvíjajúcej sa divízie
  • kombinácia stability a istoty, a pritom priestor a príležitosti v rozvíjajúcej sa divízii
  • pracujeme na zaujímavých stavebných projektoch, na ktoré budete môcť byť hrdí
  • chápeme, aké dôležité je neustále udržiavanie a rozširovanie vašich odborných znalostí, a preto vám poskytneme potrebné kurzy a školenia
  • samozrejmosťou bude poskytnutie firemného vozidla
  • benefity ako dni zdravotného voľna, príspevok na stravovanie a penzijné pripoistenie, Multisport kartu, pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie, atď.)
  • priateľská atmosféra, ktorú budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách
  • naši ľudia držia spolu a sú to práve dobré vzťahy, ktoré nám pomáhajú čeliť náročným situáciám

Pokiaľ Vás pozícia zaujala, budeme radi ak nám pošlete životopis alebo odkaz na LinkedIn profil a my sa s vami čo najskôr spojíme.
Ďakujeme Vám za Váš záujem a budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 3 roky

Čo potrebujete, aby sme sa mohli stretnúť na pohovore:
  • zakladáme si na vysokej miere odbornosti, uprednostňujeme stavbárov a stavbárky vzdelaných v odbore
  • dobrého nákupcu robia skúsenosti, prehľad o kvalite subdodávateľov v danom regióne, znalosť stavebných technológií a vyjednávacie schopnosti. Okrem toho je pre nás dôležitá aj schopnosť budovať korektné vzťahy, pretože nájdenie a udržanie si kvalitných subdodávateľov je rovnako náročná disciplína ako nájdenie a udržanie si kvalitných zamestnancov.
  • Mali by ste byť srdcom ekonóm. Taký, ktorý dokáže zvažovať dlhodobé či nehmotné zisky a straty, ale stále je to ekonóm :-)
  • nezaobídete sa bez skúseností s riadením ľudí, práca je náročná na komunikáciu, rýchle rozhodovanie a organizačné zručnosti - koordinácia tohto všetkého si vyžaduje vnútornú disciplínu a dôslednosť
  • excel a databázové nástroje by mali byť pre vás užitočnými a známymi pomocníkmi, nie nočnou morou

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jitka Kovaříková
E-mail: poslať životopis
ID: 4105988  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac