Obchodný analytik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie od 1500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovznikajúcej divízie českého zastúpenia stavebnej spoločnosti v skupine Metrostav, hľadáme nového kolegu/ kolegyňu s pôsobnosťou v Bratislave.
Skupina Metrostav je zoskupenie spoločností s dlhoročnou a úspešnou históriou vo všetkých odboroch stavebníctva, za ktorou stojí predovšetkým práca našich ľudí. Sme dcérska stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu pozemných stavieb na území Slovenskej republiky a práve rozširujeme naše jednotné pôsobenie na slovenskom trhu.
Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Čo budete v Metrostave na tejto pozícii vykonávať:
  • Aktívne vyhľadávanie nových príležitostí pre budúce obchodné zákazky
  • Vyhľadávanie oblastí s budúcimi stavebnými zámermi prostredníctvom aktívneho prehľadu v médiách a rôznych vyhľadávačoch
  • Trvalý monitoring stavebného trhu – činnosť štátnej správy, investorov, projektantov
  • Monitorovanie a vyhodnocovanie konkurencie
  • Analytické spracovávanie získaných informácií a poznatkov, tvorba súhrnných analytických výstupov a databáz zo systému obchodných informácií
  • Správa a administrácia databázy klientov
  • Aktívna spolupráca s obchodnými manažérmi a podpora ich aktivít
  • Skúsenosť alebo prehľad v oblasti stavebníctva sú veľkou výhodou

Ponúkame Vám:
Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Možnosť profesionálneho rastu
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
Chápeme aké dôležité je neustále vzdelávanie a preto poskytujeme odborné vzdelávanie v Centre vzdelávania materskej spoločnosti v Prahe, rôzne iné technické školenia a taktiež manažérske vzdelávanie

Sick days
Multisport karta
Stravovacie poukážky poskytnuté aj v období čerpania dovolenky v hodnote 4 Eur
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok v prípade dlhodobej choroby
Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách (turistika, vianočný bowling, cyklo teambuilding, lyžovačka, vianočná kapustnica a iné)

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia alebo stavebníctvo je výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste človek samostatný a so zmyslom pre detail
Máte analytické myslenie, výborné koordinačné a hodnotiace schopnosti
Máte schopnosť efektívne interpretovať informácie
Máte proaktívny prístup k práci
Vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti stavebníctva sú Vašou pridanou hodnotou
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka sú výhodou

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Píšová
E-mail: poslať životopis
ID: 3997607  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac