Správca nehnuteľného majetku

Metrostav Slovakia a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 68, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 € vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav a zabezpečuje komplexné riadenie a realizáciu stavieb predovšetkým v segmente pozemných stavieb na území Slovenskej republiky.
Hľadáme kolegyňu/ kolegu s pôsobnosťou v Bratislave:

Vašou hlavnou úlohou bude starostlivosť o nehnuteľnosti vo vlastníctve Metrostav Slovakia

Budete zabezpečovať bezproblémovú prevádzku sídla spoločnosti vrátane čistoty majetku (interiéru a exteriéru), operatívu ohľadom obsadenosti a zariadenia kancelárií a parkoviska
Vašou úlohou bude aj komunikácia s dodávateľmi ako napríklad strážna služba a upratovanie
Budete zodpovedať za kontrolu technického stavu budovy a príslušného okolia, plánovanie a organizovanie opráv a údržby a taktiež pravidelných revízií a kontrol rozvodov a zariadení
Medzi Vaše úlohy bude patriť aj administratíva a komunikácia ohľadom zmluvnej agendy s dodávateľmi médií (ZSE, BAT, SPP a pod. ...)
Očakávame, že budete neustále vyhľadávať a navrhovať riešenia na zefektívnenie procesov a činností budovy
Vašou úlohou bude spolupráca s developmentom na nastavovaní facility manažmentu pre naše developerské objekty
Taktiež budete mať v starostlivosti predaj a prenájom niektorých menších nehnuteľností
Budete nadriadený kolegovi na pozícii údržbár

Ponúkame Vám:
Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme

Stravovacie poukážky poskytnuté aj v období čerpania dovolenky v hodnote 4 Eur
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok v prípade dlhodobej choroby
Pre členov projektových tímov poskytujeme ubytovanie v bytoch
Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách (turistika, vianočný bowling, cyklo teambuilding, lyžovačka, vianočná kapustnica a iné)

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

správa budov, facility manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Máte skúsenosti so správou budov
Disponujete organizačnými schopnosťami, rád komunikujete s ľuďmi
Ste človek samostatný a zodpovedný
Máte aktívny a inovatívny prístup k práci a riešeniu úloh

Naša spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav. Sme stavebná spoločnosť, zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na celom území Slovenskej republiky. Dokážeme realizovať veľké, organizačne náročné a technologicky unikátne projekty s nadregionálnym významom, ako aj menšie a funkčne zacielené projekty s význačnou lokálnou hodnotou. Vo svojom širokom portfóliu máme veľké množstvo zrealizovaných projektov zo všetkých oblastí stavebných činností.
Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Nikola Píšová
Tel.: +421 2 582 57 431
E-mail: poslať životopis
ID: 3393261   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 € vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie