Projektový manažér HSV

Metrostav Slovakia a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 68, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1800 € vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie + participácia na nadzisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav a zabezpečuje komplexné riadenie a realizáciu stavieb predovšetkým v segmente pozemných stavieb na území Slovenskej republiky.
Hľadáme kľúčovú pozíciu, ktorá bude pôsobiť na stredisku stavebnej výroby s pôsobnosťou v Bratislave:

Hlavnou náplňou práce úspešného uchádzača bude zabezpečiť realizáciu a chod pridelených stavebných projektov HSV, ich aktívne riadenie a kontrola priebehu realizácie pri dodržaní ekonomických, technických a časových parametrov projektu.

Ako projektový manažér HSV budete hlavne zodpovedný za:
Pridelené stavebné projekty od úvodnej fázy až po ukončenie projektov
Nastavenie a dodržiavanie harmonogramu stavebných projektov
Kontrolu výberových konaní, účasť na tendroch a výbere subdodávateľov
Rozpočet projektov, prípravu podkladov k fakturácii a sledovanie vývoja ekonomiky projektov
Plnenie dohodnutých ekonomických a technických parametrov projektov a odovzdanie stavby v požadovaných parametroch

Taktiež budete mať zodpovednosť za:
Riadenie a kontrolu technologických a pracovných postupov výstavby a taktiež dodržiavanie kvality práce
Organizáciu, riadenie a koordináciu stavebných a montážnych prác v súlade s projektovou dokumentáciou, podmienkami stavebných a iných povolení a v súlade so zmluvou o dielo
Riešenie zmien v projektovej dokumentácii prípadne možných dizajnových a technických problémov
Koordináciu dodávateľov a dodávok materiálov a kontrolu ich kvality
Pravidelnú komunikáciu s investorom, stavebným dozorom a obchodnými partnermi
Informovanie vedenia spoločnosti v prípade mimoriadnych situácií alebo rizika závažných odchýlok od cieľového stavu
Dodržiavanie interných predpisov, predpisov BOZP a OPP

Súčasťou Vašich aktivít bude
Pravidelný reporting vedúcemu strediska stavebnej výroby
Manažment riadenia výkonnosti svojho tímu, rozvoj jednotlivých členov tímu s prihliadnutím na efektívne využitie a rozvoj talentov
Posudzovanie, návrh a implementáciu technických riešení
Zabezpečovanie organizácie staveniska

Od úspešného kandidáta sa očakáva
Proaktívny prístup k riešeniu úloh s cieľom rýchleho a efektívneho vyriešenia vzniknutých situácií a problémov pri dodržaní očakávaných ekonomických a kvalitatívnych parametrov projektov
Neustála snaha zlepšovať procesy a zefektívňovať pôsobenie projektového tímu
Iniciatíva v hľadaní zmien potrebných na úspešnú realizáciu prideleného stavebného projektu a ich aktívna implementácia
Skúsenosti s riadením ľudí a rozvinuté manažérske kompetencie
Aktívna komunikácia a spolupráca s členmi projektového tímu, jednotlivými oddeleniami spoločnosti a taktiež s investorom a všetkými zainteresovanými stranami

Ponúkame Vám:
Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Možnosť profesionálneho rastu
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
Chápeme aké dôležité je neustále vzdelávanie a preto poskytujeme odborné vzdelávanie v Centre vzdelávania materskej spoločnosti v Prahe, rôzne iné technické školenia a taktiež manažérske vzdelávanie
Pravidelne aktualizujeme našu Technickú knižnicu, ktorá Vám bude k dispozícii

Stravovacie poukážky poskytnuté aj v období čerpania dovolenky v hodnote 4 Eur
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok v prípade dlhodobej choroby
Pre členov projektových tímov poskytujeme ubytovanie v bytoch
Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách (turistika, vianočný bowling, cyklo teambuilding, lyžovačka, vianočná kapustnica a iné)

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, projektovanie, development, reality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Máte skúsenosti s riadením stavebných projektov v pozemných stavbách v oblasti HSV
Disponujete manažérskymi zručnosťami, rád komunikujete s ľuďmi a máte skúsenosti s ich vedením
Ste človek samostatný, zodpovedný, flexibilný a zároveň vytrvalý
Máte aktívny a inovatívny prístup k práci a riešeniu úloh pri efektívnej organizácii a analytickom myslení
Máte výborné organizačné, koordinačné a vyjednávacie schopnosti
Disponujete vysokou úrovňou vnútornej integrity

Naša spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav. Sme stavebná spoločnosť, zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na celom území Slovenskej republiky. Dokážeme realizovať veľké, organizačne náročné a technologicky unikátne projekty s nadregionálnym významom, ako aj menšie a funkčne zacielené projekty s význačnou lokálnou hodnotou. Vo svojom širokom portfóliu máme veľké množstvo zrealizovaných projektov zo všetkých oblastí stavebných činností.
Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Nikola Píšová
Tel.: +421 2 582 57 431
E-mail: poslať životopis
ID: 3392971   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1800 € vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie + participácia na nadzisku