Manažér predaja a marketingu pre development

Metrostav Slovakia a.s.

Miesto práce
Mlynské Nivy 68, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav a zabezpečuje komplexné riadenie a realizáciu stavieb predovšetkým v segmente pozemných stavieb na území Slovenskej republiky. Hľadáme prozákaznícky orientovaného kolegu/ kolegyňu do divízie developerských projektov:
Vašou základnou úlohou bude vedenie tímu špecialistov na oddelení predaja a marketingu.
V spolupráci s tímom a projektovým manažérom budete pre naše developerské projekty:
- nastavovať predajné stratégie a cenovú politiku
- pripravovať marketingové pôdorysy a predajné podklady
- nastavovať procesy riešenia agendy ohľadom klientských zmien
- pracovať s projektovou dokumentáciou a spolupracovať so stavebnými technikmi
- pripravovať zmluvnú dokumentáciu k predaju nehnuteľností
- zúčastňovať sa výberových konaní a špecifikovať podmienky spolupráce s realitnými kanceláriami
- zabezpečovať spoluprácu bánk pri financovaní nehnuteľností
- plánovať a implementovať marketingovú podporu pre naše projekty, vrátane zabezpečovania prezentačných a reklamných materiálov pre klientov

Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
Možnosť rozvíjania manažérskych zručností
Príspevok na stravovanie aj počas čerpania dovolenky
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie)
Príspevok pri narodení dieťaťa a v prípade dlhodobej choroby
Podpora športových a kultúrnych aktivít

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis a pripojte k nemu aj stručný motivačný list.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, development, reality

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti v oblasti developmentu sú výhodou
Viete čítať technickú dokumentáciu
Disponujete manažérskymi zručnosťami, rád komunikujete s ľuďmi a máte skúsenosti s ich vedením
Ste človek samostatný, zodpovedný, flexibilný a zároveň vytrvalý
Máte aktívny a inovatívny prístup k práci a riešeniu úloh
Máte výborné organizačné, koordinačné a hodnotiace schopnosti
Disponujete vysokou úrovňou vnútornej integrity

Metrostav a.s. je dlhodobo finančne silnou a stabilnou univerzálnou stavebnou spoločnosťou so schopnosťou získavať a riadiť veľké a zložité projekty na domácom trhu i v zahraničí. Medzi kľúčové príležitosti patrí výstavba, rekonštrukcie a opravy ciest, mostov, tunelov, projekty pre veľké priemyselné spoločnosti a verejných investorov.
Metrostav Slovakia a.s., súčasť Skupiny Metrostav, je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk
ID: 3207791   Dátum zverejnenia: 12.10.2017