Projektový špecialista senior (development)

Metrostav Slovakia a.s.

Miesto práce
Bratislava, Mlynské Nivy 68
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav a zabezpečuje komplexné riadenie a realizáciu stavieb predovšetkým v segmente pozemných stavieb na území Slovenskej republiky. Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu do divízie developerských projektov:

Vašou základnou úlohou bude spolupráca s projektovým manažérom pri koordinácii a riadení spracovania všetkých stupňov projektovej dokumentácie a následne pri kontrole a riadení výstavby developerského projektu.

Pri riadení projektovej dokumentácie budete:
Koordinovať projektovú dokumentáciu a postup prác
Dohliadať na dodržiavanie schvaľovacieho procesu predkladanej projektovej dokumentácie
V spolupráci s architektom hľadať možné riešenia technických detailov
Posudzovať návrhy na zmeny, pripomienky a odchýlky projektovej dokumentácie pri dodržaní technicko-ekonomických parametrov stavby
Kontrolovať a pripomienkovať detaily, koordinovať a evidovať všetky zmeny
V spolupráci s projektovým manažérom koordinovať odstránenia nezrovnalostí

Taktiež budete spolupracovať s projektovým manažérom:
pri vytváraní investičného zámeru a zadania pre projektanta
pri vytváraní harmonogramu, dohliadaní na jeho dodržiavanie a hľadaní možností optimalizácie
pri príprave rozpočtu, plánovaní výdavkov, príprave a vyhodnocovaní tendrov, jednaní s dodávateľmi a subdodávateľmi
pri optimalizácii nákladov za predpokladu dodržiavania kvalitatívnych podmienok investičného zámeru

Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
Možnosť odborného vzdelávania v Centre vzdelávania materskej spoločnosti v Prahe a taktiež manažérskeho vzdelávania
Príspevok na stravovanie aj počas čerpania dovolenky
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie)
Príspevok pri narodení dieťaťa a v prípade dlhodobej choroby
Podpora športových a kultúrnych aktivít

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis a pripojte k nemu aj stručný motivačný list.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, projektovanie, development, reality

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Máte stavebné vzdelanie, rád komunikujete s ľuďmi
Získané skúsenosti v developmente sú pre Vás výhodou
Ste človek samostatný a zodpovedný
Máte aktívny a inovatívny prístup k práci a riešeniu úloh pri efektívnej organizácii a analytickom myslení
Máte výborné organizačné a koordinačné schopnosti

Metrostav a.s. je dlhodobo finančne silnou a stabilnou univerzálnou stavebnou spoločnosťou so schopnosťou získavať a riadiť veľké a zložité projekty na domácom trhu i v zahraničí. Medzi kľúčové príležitosti patrí výstavba, rekonštrukcie a opravy ciest, mostov, tunelov, projekty pre veľké priemyselné spoločnosti a verejných investorov.
Metrostav Slovakia a.s., súčasť Skupiny Metrostav, je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Nikola Píšová
Tel.: +421 2 582 57 431
E-mail: poslať životopis
ID: 3121451   Dátum zverejnenia: 1.12.2017