Stavebný prípravár/ rozpočtár Elektro

Metrostav Slovakia a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 68, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
pre juniorného kandidáta ponúkame mzdu od 1000 € vyššie a pre seniorného kandidáta od 1300 eur vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav a zabezpečuje komplexné riadenie a realizáciu stavieb predovšetkým v segmente pozemných stavieb na území Slovenskej republiky.
V rámci rozširovania obchodného tímu, hľadáme nového kolegu/ kolegyňu:

Očakávame od Vás:
Vašou hlavnou úlohou je komplexné vypracovanie rozpočtov Elektro v zmysle súťažných podkladov
Pracovať budete s programom CENKROS 4
Súčasťou Vašej práce je aj komunikácia s dodávateľmi a subdodávateľmi, ich oslovenie, zasielanie podkladov pre účely nacenenia a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok
Taktiež vyhodnocujete jednotlivé cenové ponuky a participujete na výbere rozhodujúcich subdodávateľov
Jednou z hlavných úloh je príprava a kontrola výkazu výmer s projektovou dokumentáciou a taktiež hľadanie optimalizácii a technických riešení
Aktívne sledujete ceny stavebných materiálov a ich vývoj na stavebnom trhu
Budete spolupracovať s kolegami z iných profesií pri zostavení komplexnej cenovej ponuky

Ponúkame Vám:
Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Možnosť profesionálneho rastu
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
Chápeme aké dôležité je neustále vzdelávanie a preto poskytujeme odborné vzdelávanie v Centre vzdelávania materskej spoločnosti v Prahe, rôzne iné technické školenia a taktiež manažérske vzdelávanie
Pravidelne aktualizujeme našu Technickú knižnicu, ktorá Vám bude k dispozícii

Stravovacie poukážky poskytnuté aj v období čerpania dovolenky v hodnote 4 Eur
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok v prípade dlhodobej choroby
Sick days
Pre členov projektových tímov poskytujeme ubytovanie v bytoch
Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách (turistika, vianočný bowling, cyklo teambuilding, lyžovačka, vianočná kapustnica a iné)

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste človek samostatný, zameraný na detail so zodpovedným prístupom k práci
Máte technické myslenie a výborné hodnotiace schopnosti
Skúsenosti s rozpočtovaním stavieb, prípravou ponúk a cenovými kalkuláciami v oblasti Elektro a tiež práca s programom Cenkros sú výhodou

Naša spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav. Sme stavebná spoločnosť, zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na celom území Slovenskej republiky. Dokážeme realizovať veľké, organizačne náročné a technologicky unikátne projekty s nadregionálnym významom, ako aj menšie a funkčne zacielené projekty s význačnou lokálnou hodnotou. Vo svojom širokom portfóliu máme veľké množstvo zrealizovaných projektov zo všetkých oblastí stavebných činností.
Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk
ID: 3108299   Dátum zverejnenia: 23.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   pre juniorného kandidáta ponúkame mzdu od 1000 € vyššie a pre seniorného kandidáta od 1300 eur vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie