Stavbyvedúci

Metrostav Slovakia a.s.

Metrostav Slovakia a.s., Mlynské Nivy 68, 824 77 Bratislava, Bratislavský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metrostav Slovakia a.s., súčasť Skupiny Metrostav, je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky. V rámci rozširovania projektového tímu, hľadáme nového kolegu/ kolegyňu s pôsobnosťou v BRATISLAVE a taktiež hľadáme aj kolegov, ktorí budú pôsobiť v oblasti VÝCHODNÉHO SLOVENSKA:

Riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe podľa technickej dokumentácie
Organizácia stavebných prác v súlade s harmonogramom, zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov
Dodržiavanie požiadaviek kvality podľa zmluvy s objednávateľom v zmysle platných technických noriem
Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
Zodpovednosť za realizáciu stavebných prác a prerozdelenie kompetencií stavebným majstrom
Koordinácia subdodávateľov a dodávok materiálu, zodpovednosť za včasné dodávky tovarov a prác
Zabezpečovanie súladu vykonávaných činností so zmluvou o dielo, platnou legislatívou a internými predpismi
Vedenie a pravidelná aktualizácia stavebného denníka a komplexnej dokumentácie stavby
Príprava harmonogramu stavby a jeho aktualizácia, účasť na kontrolných dňoch
Operatívne riešenie reklamácií a nedostatkov pri dodávkach materiálov alebo prác
Zabezpečovanie dodržiavania BOZP a PO na stavbách
Sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
Príprava podkladov pre fakturáciu, kontrola nákladov a subdodávateľských faktúr
Sledovanie a zdokumentovanie zmien projektu počas realizácie
V súčinnosti so stavebnou prípravou zabezpečenie kolaudácie a odovzdanie stavby

Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
Možnosť odborného vzdelávania v Centre vzdelávania materskej spoločnosti v Prahe a taktiež manažérskeho vzdelávania
Príspevok na stravovanie aj počas čerpania dovolenky
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok v prípade dlhodobej choroby

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis a pripojte k nemu aj stručný motivačný list.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Máte stavebné vzdelanie, rád komunikujete s ľuďmi
Skúsenosť s realizáciou pozemných stavieb PODMIENKOU
Skúsenosti aspoň 3 roky v oblasti pozemného staviteľstva pri ukončenom VŠ vzdelaní a 5 rokov pri ukončenom SŠ vzdelaní sú nevyhnutné
Ste človek samostatný, zodpovedný, flexibilný a so zmyslom pre detail
Máte aktívny prístup k práci pri efektívnej organizácii priorít
Máte technické myslenie, organizačné, koordinačné a hodnotiace schopnosti
Viete čítať technickú dokumentáciu a sledovať jej dodržiavanie v realizácii
Máte skúsenosti s vedením pracovného kolektívu a dodávateľov na stavbách
Máte skúsenosti s prípravou a vyhodnocovaním harmonogramov
Odborná spôsobilosť stavbyvedúceho je výhodou

Metrostav a.s. je dlhodobo finančne silnou a stabilnou univerzálnou stavebnou spoločnosťou so schopnosťou získavať a riadiť veľké a zložité projekty na domácom trhu i v zahraničí. Medzi kľúčové príležitosti patrí výstavba, rekonštrukcie a opravy ciest, mostov, tunelov, projekty pre veľké priemyselné spoločnosti a verejných investorov.
Metrostav Slovakia a.s., súčasť Skupiny Metrostav, je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk
ID: 2844098   Dátum zverejnenia: 18.8.2017