Stavebný elektrikár

Miesto práce
Bratislava, Mlynské Nivy 68
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metrostav Slovakia a.s., súčasť Skupiny Metrostav, je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky.

Hľadáme kolegov buď na trvalý pracovný pomer alebo na živnosť do tímu stavebnej výroby.
Vašou pracovnou náplňou bude :
Montáž klasických a inteligentných elektrických inštalácií, rozvodov a zariadení novobudovaných stavieb a rekonštrukcií stavebných objektov: slaboprúd, silnoprúd - NN,
Zriadenie, údržba, opravy a demontáž elektrozariadení staveniska
V prípade osvedčenia sa, možnosť viesť pracovnú skupinu

Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Motivačné finančné ohodnotenie s možnosťou prémií
Príspevok na stravovanie, ubytovanie a dochádzanie podľa vzdialenosti bydliska
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok v prípade dlhodobej choroby
Stabilnú a dlhodobú prácu v priateľskom pracovnom tíme

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ELEKTRO + odborná spôsobilosť

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ste vyučený alebo máte stredoškolské vzdelanie s maturitou v obore ELEKTRO
Praktické skúsenosti v oblasti stavebných elektroinštalácií a elektromontáží aspoň 3 roky sú nevyhnutné
Máte platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. §22, 23, do 1000V
Pracujete samostatne so zmyslom pre detail
Máte technickú a manuálnu zručnosť, logicky uvažujete
Ku zvereným úlohám pristupujete zodpovedne

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Píšová
E-mail: poslať životopis
ID: 2717003  Dátum zverejnenia: 13.6.2017