Asistent riaditeľa oblasti / Office manager

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Dohodou
800 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme náhradu za našu šikovnú asistentku Soňu, ktorá sa presunie na odbornejšiu prácu v rámci oblasti .
Ak ste dynamická , systematicky pracujúca osoba, ktorá nepotrebuje viesť za ruku ale vie si agendu zorganizovať, neváhajte a prihláste sa k nám .

Čo Vás u nás čaká:
Stanete sa osobou prvého kontaktu kancelárie oblastného riaditeľa - to znamená kontakt s klientmi a návštevami oblasti administratívna podpora, korešpondenčná podpora, budete riadiť chod kancelárie, budete pomocou pre administráciu dokumentov v oblasti, manažment služobných ciest a všetkého, čo patrí k bežnému chodu kancelárie riaditeľa oblasti.

  • pracujeme na prestížnych stavebných projektoch – buďte ich súčasťou!
  • pozícia stabilnej stavebnej spoločnosti zabezpečuje istotu práce a výplaty mzdy v stanovenom termíne
  • nad rámec výplatnej pásky u nás dostanete: stravné lístky v hodnote 4,50 Eur, príspevok na dôchodkové poistenie, 3 dni voľna navyše
  • sme spoločensky zodpovedná spoločnosť – chránime životné prostredie, podporujeme mladé talenty
  • priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce sme ako jedna veľká rodina

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • zmysel pre tímovú prácu
  • empatické vystupovanie

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Oravcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3977637  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac