Senior maklér - príďte si pre najvyššie provízie v Bratislave: 70%

Metropolitan Estates s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

METROPOLITAN real estate group patrí medzi najväčšie realitné kancelárie v Bratislave a stále rastieme.

Hľadáme len skúsených REALITNÝCH MAKLÉROV. Pripojte sa k nám v METROPOLITAN real estate group a staňte sa súčasťou tímu, ktorý mení pravidlá hry! Ak ste pripravení na výzvu a chcete si zarobiť (a to poriadne), máme pre Vás najvyššie provízie v Bratislave.

Čo ponúkame?

Najvyššie provízie v Bratislave: U nás sa vaša snaha vypláca ako nikde inde!

Industry Disruption !! : Chcete byť súčasťou tímu, ktorý mení realitný trh? Máme tu všetko, čo potrebujete: stabilná a renomovaná realitná kancelária, mediálne povedomie, luxusné kancelárie v centre, in-house právnik, luxusný home staging, concierge service, profesionálna fotografia, skvelý kolektív,  pravidelné teambuildingy (aj v zahraničí !!) a ďalšie sú u nás samozrejmosťou. To čím sa líšime sú najvyššie provízie. Žiadne "až do výšky", žiadne "po určitom čase", žiadne "v závislosti od výšky obratu" a podobne, ale všetkým 70%.

Koho hľadáme?

Len skúsených realitných maklérov, ktorí milujú svoju prácu, chcú zarábať viac a vedia pracovať na exkluzivitu

Tímových hráčov, ktorí sa neboja výziev

Ambicióznych jedincov, ktorí chcú rásť a rozvíjať

Tých, ktorí chcú posunúť svoju prácu na vyššiu úroveň

Celé zohrané tímy.

Čo potrebujete?

Prax v realitách aspoň 1 rok

Ostrý zmysel pre obchod a schopnosť vidieť príležitosti

Vynikajúce komunikačné zručnosti

Chuť učiť sa a neustále sa zlepšovať

Ako sa prihlásiť?

Pošlite nám svoje CV na : [email protected].

Trh je síce pomalší, ale príležitosti sú obrovské. Príď si zarobiť a pridaj sa k tímu, ktorý mení realitný svet v Bratislave a jednoducho zarábaj viac.

Koho rozhodne nehľadáme a preto nám radšej nepíšte:
- ľudí čo chcú pracovať na part-time, prípadne popri iných aktivitách, snowflakes, job hoppers, ľudí čo sa neradi učia nové veci, tých, ktorí si myslia, že už všetko vedia ( prípadne vedia všetko lepšie ), ľudí čo si hľadajú teplé miestečko na rozposielanie CV na svoju vysnívanú pozíciu, riaditeľov Zemegule a priľahlých planét, ľudí bez ambícií, zodpovednosti a bez zmyslu pre humor.

​- mladý a príjemný kolektív
​- luxusné kancelárie v Starom Meste
- profesionálny fotograf

- pravidelné školenia zamerané na prax

- luxusný homestaging

​- firemný telefón , vlastný pracovný stôl s pc
​- parkovanie
​- podpora teamu, marketing, kvalitné služby a inovácie
​- teambuildingy ( aj v zahraničí ), firemné akcie​

Od záujemcov, ktorí majú záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, požadujeme zaslanie životopisu s FOTOGRAFIOU na : [email protected]
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor v našej kancelárii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Hľadáme toho, kto ....

- je ambiciózny a zodpovedný, vytrvalý
- má veľmi dobré komunikačné schopnosti
- má reprezentatívny vzhľad a vystupovanie
- je proaktívny, má pro-klientské myslenie a zdravú dravosť
- ma pozitívnu a priateľskú osobnosť

METROPOLITAN real estate group je realitná kancelária so zameraním na zahraničnú klientelu, vždy sa špecializujeme na kvalitné nehnuteľnosti v prémiových lokalitách Bratislavy. Krásne profesionálne fotografie sú pri prezentovaní nehnuteľností našou prioritou. Videoprezentácie, home staging a jedinečný spôsob práce s klientmi patria medzi inovatívne služby na našom realitnom trhu.
Komplexný realitný servis zabezpečujeme pod značkou Metropolitan real estate group už viac ako 23 rokov.
www.metropolitanestates.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4787187  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac