Asistentka oddelenia prenájmov, 20 - 30 hodín týždenne

Metropolitan Estates s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.+ bonusy ( mesačne až 900 EUR )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 20 - 30 hodín týždenne pre študentku VŠ ( nie v poslednom ročníku ) alebo na part-time - hľadáme posilu do nášho teamu administratívy- nábory nehnuteľností - komunikácia s firemnou klientelou- práca s interným systémom. Očakávame , že máš:- vynikajúce komunikačné schopnosti - reprezentatívne vystupovanie a vzhľad- plynulú angličtinu- pozitivitu a nadšenie, ktoré z Teba vyžaruje už po telefóne- extrovertnú a pozitívnu osobnosť Teraz máš výnimočnú príležitosť stať sa novým členom nášho vynikajúceho tímu. Budeš pracovať v najkrajších kancelárskych priestoroch priamo v centre Bratislavy

- luxusné kancelárie v Starom Meste
- príjemný kolektív
- flexibilná pracovná doba
- záujem o dlhodobú spoluprácu, nie je to krátkodobá brigáda
Ponúkame zaujímavú dlhodobú brigádu / part-time job v príjemnom pracovnom prostredí a mladý, veselý team.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis spolu s FOTOGRAFIOU ako reakciu na túto pracovnú ponuku, alebo na adresu [email protected]
Prvé kolo pohovoru prebehne TELEFONICKY.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- vynikajúce komunikačné schopnosti
- pozitívna a extrovertná osobnosť
- spoľahlivosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- hľadáme niekoho, kto je mimoriadne komunikatívny, samostatný a vie si poradiť v každej situácii

METROPOLITAN real estate group je realitná kancelária so zameraním na zahraničnú klientelu, vždy sa špecializujeme na kvalitné nehnuteľnosti v prémiových lokalitách Bratislavy. Krásne profesionálne fotografie sú pri prezentovaní nehnuteľností našou prioritou. Videoprezentácie, home staging a jedinečný spôsob práce s klientmi patria medzi inovatívne služby na našom realitnom trhu.
Komplexný realitný servis zabezpečujeme pod značkou Metropolitan real estate group už viac ako 23 rokov.
www.metropolitanestates.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4478282  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.