Realitný špecialista - predaje nehnuteľností

Metropolitan Estates s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.3.2021
2 000 - 5 000 EUR/mesiacVýhradne provízny systém. Motivačné ohodnotenie bez fixu a bez horných limitov. Práca na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho týmu hľadáme ambicióznu, energetickú osobnosť s ťahom na bránku a vášňou pro obchod a reality, niekoho kto na príležitosti nečaká, ale sám ich aktívne vyhľadáva. Odmenou nám je spokojný klient a tiež neobmedzená výška zárobku.
Napíšte nám aj v prípade, že hľadáte spoločnosť, ktorá Vám ponúkne výhodnejšie podmienky práce v realitách než máte momentálne.

Prečo byť maklérom práve u nás ?
- budete pracovať v najkrajších kanceláriách priamo v centre Starého mesta
- mladý, akčný kolektív
- profesionálny fotograf
- homestaging ako zo žurnálu
- nemusíte fotiť, ani spracovávať fotodokumentáciu
- domáca aj zahraničná klientela
- podpora špičkovej advokátnej kancelárie
- u nás budete na naše služby pyšní
- podpora teamu, marketing, kvalitné služby a inovácie
- extenzívny marketing a on-line prezentácia na vysokej úrovni
- značka, na ktorú budete hrdí , budete ponúkať nadštandardné služby s pridanou hodnotou a 5 hviezdičkový klientský servis
Zaujímavá a aktívna práca na živnostenský list (nie však popri inom zamestnaní, z domu ani na part time)

- mladý, akčný, príjemný kolektív
- luxusné kancelárie v historickej budove v Starom Meste
- vysoké finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu, provizný systém bez fixu
- práca nemá finančný strop, a odmena je priamo úmerná vynaloženému úsiliu
- firemný profesionálny fotograf
- Práca pod vedením kolegov – skúsených odborníkov a úspešných obchodníkov

Od záujemcov, ktorí majú záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, požadujeme zaslanie životopisu s FOTOGRAFIOU na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme :
toho, kto ....
- skúsenosti s realitami a s realitným trhom
- prax s predajom nehnuteľností aspoň 1 rok
- je zameraný na výsledky a nemá problém dohovárať si schôdzky a stretávať sa s ľuďmi. Bude to tvoj každodenný chlieb. Ak to nevieš alebo robiť nechceš, vzájomne by sme strácali čas. Nehľadáme "customer care" človeka ani "niekoho, kto bude chodiť len ukazovať byty", taká pozícia zatiaľ u nás nie je a ak bude, radi tam zamestnáme človeka za priemerný plat
- má chuť na sebe pracovať, disciplinu a schopnosť dodrziavať firemné pravidlá
- je ambiciózny a zodpovedný
- je samostatný a má príjemné vystupovanie
- je uzrozumený s tým, že reprezentatívny profi biznis look patrí k tejto profesii
- má pro-klientské myslenie a zdravú dravosť
- ma pozitívnu a priateľsku osobnosť
- ma rád ľudí a interakciu s nimi

METROPOLITAN real estate group je realitná kancelária so zameraním na zahraničnú klientelu, vždy sa špecializujeme na kvalitné nehnuteľnosti v prémiových lokalitách Bratislavy. Krásne profesionálne fotografie sú pri prezentovaní nehnuteľností našou prioritou. Videoprezentácie, home staging a jedinečný spôsob práce s klientmi patria medzi inovatívne služby na našom realitnom trhu.
Komplexný realitný servis zabezpečujeme pod značkou Metropolitan real estate group už viac ako 23 rokov.
www.metropolitanestates.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3998718  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac