Senior Broker rezidenčných predajov...60% provízie + odmeny

Metropolitan Estates s.r.o

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 - 4000 EUR ( formou provizného odmeňovania bez fixu )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia nehnuteľností
- vytvorenie, vedenie a motivovanie úspešného obchodného teamu
- vysoké finančné ohodnotenie ( 60% z vlastných predajov a 10 % z obratu celého oddelenia predajov )
- nemusíte zadávať nehnuteľnosti do databázy
- prehliadky nehnuteľností a asistencia pri uzatváraní zmlúv
- spolupráca na živnostenský list
Túžiš po zmene a vyhovuje ti dynamická práca, ktorá ti umožní uplatniť svoj obchodný potenciál? Teraz máš výnimočnú príležitosť stať sa novým členom nášho vynikajúceho tímu. Budeš pracovať v krásnych priestoroch v centre Bratislavy, miesto kolegov získaš nových priateľov, a s nami sa pobavíš (teambuildingy, športové akcie, vianočné večierky, narodeninové oslavy).

- luxusné kancelárie v modernom business centre
- príjemný kolektív
- firemný profesionálny fotograf a efektívny on-line marketing
- školenie zdarma
- bonusy
- pravidelné teambuildingové akcie
- prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, týmovej práci a neformálnych vzťahoch

Od záujemcov, ktorí majú záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, požadujeme zaslanie životopisu s fotkou na : manager@metropolitanestates.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, loajalita
- prirodzený vynikajúci komunikačný a obchodný talent
- záujem sa vzdelávať a rozvíjať
- pozitívna osobnosť - hľadáme človeka, ktorý vždy nájde spôsoby, ako to zvládnuť
- vysoký etický kredit a morálne konanie, trestná bezúhonnosť
- pomáhať, dobre poradiť a robiť obchody pre spokojnosť všetkých strán

Metropolitan Estates je nadnárodná spoločnosť s pobočkami v USA, Veľkej Británii, Prahe a Bratislave a jedným z najstarších a najzavedenejších spoločností na realitnom trhu. Či už sa jedná o nákup, predaj, prenájom, investíciu alebo development, spolupráca s naším profesionálnym tímom zabezpečí odborné znalosti a podporu podľa Vašich potrieb. Komplexný realitný servis zabezpečujeme na troch kontinentoch pod značkou Metropolitan Estates viac ako 30 rokov. Vždy sa špecializujeme na nehnuteľnosti tej najvyššej kvality.
www.metropolitanestates.sk

Adresa spoločnosti

Metropolitan estates s.r.o.
Einsteinova 11
851 01 Bratislava
ID: 3445706   Dátum zverejnenia: 26.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 - 4000 EUR ( formou provizného odmeňovania bez fixu )