Broker rezidenčných nehnuteľností - u nás nemusíte hľadať byty ani klientov

Metropolitan Estates s.r.o

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
22.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 3000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nemusíte naberať nehnuteľnosti
- nemusíte si hľadať byty ani klientov, pracujete s firemnou databázou
- nemusíte zadávať nehnuteľnosti do databázy
- prehliadky nehnuteľností a asistencia pri uzatváraní zmlúv
- trvalý prísun klientov
- spolupráca na živnostenský list
Túžiš po zmene a vyhovuje ti dynamická práca, ktorá ti umožní uplatniť svoj obchodný potenciál? Teraz máš výnimočnú príležitosť stať sa novým členom nášho vynikajúceho tímu. Budeš pracovať v krásnych priestoroch v centre Bratislavy, miesto kolegov získaš nových priateľov, a s nami sa pobavíš (teambuildingy, športové akcie, vianočné večierky, narodeninové oslavy).

- luxusné kancelárie v modernom business centre
- firemná databáza nehnuteľností
- príjemný kolektív
- nevyhľadávate klientov
- vysoké finančné ohodnotenie
- firemný profesionálny fotograf a efektívny on-line marketing
- školenie zdarma
- bonusy
- pravidelné teambuildingové akcie
- prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, týmovej práci a neformálnych vzťahoch

Od záujemcov, ktorí majú záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, požadujeme zaslanie životopisu s fotkou na : manager@metropolitanestates.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.7.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, loajalita
- znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
- prirodzený vynikajúci komunikačný a obchodný talent
- záujem sa vzdelávať a rozvíjať
- pozitívna osobnosť - hľadáme človeka, ktorý vždy nájde spôsoby, ako to zvládnuť
- vysoký etický kredit a morálne konanie, trestná bezúhonnosť
- asertívne komunikačné schopnosti, nekonfliktná osobnosť
- pomáhať, dobre poradiť a robiť obchody pre spokojnosť všetkých strán

Metropolitan Estates je nadnárodná spoločnosť s pobočkami v USA, Veľkej Británii, Prahe a Bratislave a jedným z najstarších a najzavedenejších spoločností na realitnom trhu. Či už sa jedná o nákup, predaj, prenájom, investíciu alebo development, spolupráca s naším profesionálnym tímom zabezpečí odborné znalosti a podporu podľa Vašich potrieb. Komplexný realitný servis zabezpečujeme na troch kontinentoch pod značkou Metropolitan Estates viac ako 30 rokov. Vždy sa špecializujeme na nehnuteľnosti tej najvyššej kvality.
www.metropolitanestates.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Metropolitan estates s.r.o.
Einsteinova 11
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Novotná
E-mail: poslať životopis
ID: 3375158   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 3000 EUR