Maklérka rezidenčných nehnuteľností - u nás nemusíte hľadať byty ani klientov

Metropolitan Estates s.r.o

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 3000 EUR bez fixu, provizné odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás si nemusíte aktívne naberať nehnuteľnosti, ani si ich fotiť, ani spracovávať fotodokumentáciu, ani vyhľadávať klientov, a zadávať ich do systému, pracujete s firemnou databázou. Staráte sa o prehliadky nehnuteľností a asistujete pri uzatváraní zmlúv.. Jedná sa o zaujímavú a aktívnu prácu na živnostenský list, s voľnou pracovnou dobou (nie však popri inom zamestnaní ).
Zatiaľ ste v realitách nepracovali ? U nás to nie je prekážka, ale naopak výhoda, naučíme Vás všetko potrebné a pracovať budete pod dohľadom kolegov s praxou.
Túžiš po zmene a vyhovuje ti dynamická práca, ktorá ti umožní uplatniť svoj obchodný potenciál? Teraz máš výnimočnú príležitosť stať sa novým členom nášho vynikajúceho tímu. Budeš pracovať v krásnych priestoroch v centre Bratislavy, miesto kolegov získaš nových priateľov, a s nami sa pobavíš (teambuildingy, športové akcie, vianočné večierky, narodeninové oslavy).

- luxusné kancelárie v modernom business centre
- firemná databáza nehnuteľností
- denný prísun klientov
- mladý, akčný, príjemný kolektív
- nemusíte naberať nehnuteľnosti
- vysoké finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu, provizný systém bez fixu
- firemný profesionálny fotograf
- bonusy
- pravidelné teambuildingové akcie
- prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, týmovej práci a neformálnych vzťahoch

Od záujemcov, ktorí majú záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, požadujeme zaslanie životopisu s fotkou na : manager@metropolitanestates.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, loajalita
- znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
- pozitívna osobnosť - hľadáme človeka, ktorý vždy nájde spôsoby, ako to zvládnuť

Metropolitan Estates je nadnárodná spoločnosť s pobočkami v USA, Veľkej Británii, Prahe a Bratislave a jedným z najstarších a najzavedenejších spoločností na realitnom trhu. Či už sa jedná o nákup, predaj, prenájom, investíciu alebo development, spolupráca s naším profesionálnym tímom zabezpečí odborné znalosti a podporu podľa Vašich potrieb. Komplexný realitný servis zabezpečujeme na troch kontinentoch pod značkou Metropolitan Estates viac ako 30 rokov. Vždy sa špecializujeme na nehnuteľnosti tej najvyššej kvality.
www.metropolitanestates.sk

Adresa spoločnosti

Metropolitan estates s.r.o.
Einsteinova 11
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Novotná
E-mail: poslať životopis
ID: 3375158   Dátum zverejnenia: 18.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 3000 EUR bez fixu, provizné odmeňovanie