Asistentka s AJ, 6 EUR/hod, part-time, cca 4-5 hodín denne

Metropolitan Estates s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
12.6.2020
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ideálne pre študentku s pozitívnou povahou
- práca na cca 15 hodín za týždeň
- vybavovanie telefonátov a e-mailov
- nábory nehnuteľností
- administratívne a organizačné činnosti v zmysle pokynov nadriadeného
- práca s interným systémom
Pozícia je vhodná pre študentky VŠ, máme záujem o dlhodobú spoluprácu.

- luxusné kancelárie v modernom business centre
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilná pracovná doba
- bonusy
- práca v dynamickej nadnárodnej spoločnosti
- záujem o dlhodobú spoluprácu, nie je to krátkodobá brigáda
Ponúkame zaujímavú brigádu v príjemnom pracovnom prostredí a mladý, veselý pracovný team. Kontaktovať a na osobný pohovor budeme pozývať len vybarných uchádzačov.

Prvé kolo pohovoru prebehne telefonicky. Pošlite prosím svoje telefónne číslo. Svoje CV s aktuálnou fotografiou prosím zasielajte na [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vynikajúce komunikačné schopnosti
- pozitívna a extrovertná osobnosť
- znalosť angličtiny slovom aj písmom
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť a proaktívnosť
- prirodzená pozitívnosť

METROPOLITAN real estate group je realitná kancelária so zameraním na zahraničnú klientelu, vždy sa špecializujeme na kvalitné nehnuteľnosti v prémiových lokalitách Bratislavy. Krásne profesionálne fotografie sú pri prezentovaní nehnuteľností našou prioritou. Videoprezentácie, home staging a jedinečný spôsob práce s klientmi patria medzi inovatívne služby na našom realitnom trhu.
Komplexný realitný servis zabezpečujeme pod značkou Metropolitan real estate group už viac ako 23 rokov.
www.metropolitanestates.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3372464  Dátum zverejnenia: 5.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.