Produktový manager / Obchodný zástupca pre predaj laboratórnych prístrojov

Miesto práce
Galvaniho 12, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
asap / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ odmeny za zrealizovaný predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o zverené portfólio produktov
• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v rámci celého Slovenska
• prezentácia produktov, školenia zákazníkov
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• podpora nových produktov

• Platové podmienky: min. 1.500 EUR Brutto + odmeny za zrealizovaný predaj
• Odborné školenia v zahraničí (Švajčiarsko)
• služobné auto aj pre súkromné potreby
• notebook a mobil

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, elektrochemické, biochemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• VŠ vzdelanie I, II alebo III stupňa (chemické, elektrochemické, biochemické)
• samostatnosť pri riešení úloh
• zodpovednosť
• príjemné vystupovanie voči klientom
• skúsenosti obchodného zástupcu sú výhodou
• Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
• Microsoft Word, Excel a Outlook – pokročilý
• Vodičský preukaz – B

Metrohm patrí k svetovo najdôveryhodnejším výrobcom veľmi presných prístrojov pre chemickú analýzu. V Bratislave sme začali v októbri 2016 budovať vývojové centrum pre centrálu našej spoločnosti. Vyvíjame SW pre obsluhu analytických prístrojov, ktoré vyrába spoločnosť Metrohm. Spoločnosť má v rámci celého sveta viac ako 2 000 zamestnancov a pôsobí vo viac ako 80 krajinách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Martinus
Tel.: +421904324995
E-mail: poslať životopis
ID: 3740283  Dátum zverejnenia: 18.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac