Reagujte bez životopisu

IT Recruiter

Miesto práce
Ševčenkova 34, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiac- od 1 300,00 € / btt., nástupný plat závisí od dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu IT Recruiter pre našu spoločnosť v Bratislave. Keďže stále rastieme, potrebujeme hľadať nových kolegov, a to na pozície v oblasti IT - so zameraním na .NET, C#. Tvojou hlavnou náplňou práce u nás bude:

  • vyhľadávanie nových ľudí v oblasti IT (C#, .NET)
  • práca so sociálnymi sieťami (LinkedIn, FB)
  • spolupráca pri nastavovaní marketingových kampaní cielených na recruiting
  • organizovanie pohovorov
  • akékoľvek iné oblasti v rámci HR - práca s TLs, nastavovanie procesov, benefity, ...

  • možnosti pre vzdelávanie (konferencie, školenia, ...)
  • team budildingy, rôzne firemné akcie, raňajky a pod.
  • flexibilný pracovný čas + možnosť home office
  • 25 dní dovolenky / rok
  • jazykové kurzy EN / DE priamo u nás
  • jóga
  • referral & relocation bonus
  • personal & green budget
  • stravné plne hradené spoločnosťou, káva, čaj, ovocie,...

V prípade, že Vás pozícia zaujala, budeme radi za Vaše CV alebo LinkedIn profil.

V prípade otázok ma pokojne kontaktujte emailom alebo telefonicky ([email protected], 0904 324 995).

Budem sa tešiť na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s recruitingom v IT oblasti sú pre túto pozíciu potrebné
  • samostatnosť, proaktivita, priateľský prístup
  • tímovosť, orientácia na výsledky a cieľ
  • angličtina na komunikatívnej úrovni
  • MS Office - používateľ

Metrohm patrí k svetovo najdôveryhodnejším výrobcom veľmi presných prístrojov pre chemickú analýzu. V Bratislave sme začali v októbri 2016 budovať vývojové centrum pre centrálu našej spoločnosti. Vyvíjame SW pre obsluhu analytických prístrojov, ktoré vyrába spoločnosť Metrohm. Spoločnosť má v rámci celého sveta viac ako 2 000 zamestnancov a pôsobí vo viac ako 80 krajinách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3264056  Dátum zverejnenia: 24.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac