Informace o pracovním místě

Místo práce
Hlavní město Praha
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
27000 Kč/měsíc
Druh pracovního poměru
plný úvazek
METROCON s.r.o.

Stavební technik

Česká stavební firma se sídlem v centru Prahy přijme šikovného stavaře na pozici

stavební technik pro stavby v Praze a v Plzni

Náplň práce:

  • Kontrola produktivity práce a její kvality
  • Vedení stavebního deníku
  • Zajišťování chodu stavby v době nepřítomnosti stavbyvedoucího
  • Náplň práce bude upřesňována stavbyvedoucím.

Požadujeme:

  • Odborné znalosti z oblasti pozemního stavitelství
  • Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Časovou flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B vítán, není podmínkou
  • Autorizace v oblasti pozemních staveb vítána, není podmínkou
  • Praxe na stavbě velkou výhodou.

Nabízíme:

  • Nástupní plat 27-30.000,- Kč měsíčně pro stavebního technika juniora
  • Nástupní plat 38-43.000,- Kč měsíčně pro stavebního technika seniora.
  • Možnost vypracovat se na pozici stavbyvedoucího.
  • Služební telefon, notebook, služební auto (i k soukromým účelům)
  • Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění,
  • Odměny v závislosti na výsledku stavby, 13. plat

Typ pracovního poměru:

  • Práce na plný úvazek na základě pracovní smlouvy

Pozice je vhodná pro absolventy.

U cizinců požadujeme konverzační znalost češtiny, u občanů ze zemí mimo Evropskou unii požadujeme potřebná povolení pro práci v ČR.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis, těšíme se na Vás!

Kontakt
Kontaktní osoba: Radmila Švejcarová
Tel.: 773 479 811
E-mail: poslat životopis

ID: 3420791   Dátum zverejnenia: 14.6.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   27000 Kč/měsíc